Школа універсального журналіста – перший крок до мрії

02.03.2018

24-25 лютого я з радістю відвідала курси “Школа універсального журналіста” , котрі кілька разів на рік проводить головний редактор Видавничого дому “ОГО”, викладач кафедри журналістики НаУ “Острозька академія” Віталій Голубєв.

Школа універсального журналіста запрошує на навчання учнів 9-11 класів з усієї України

Я була приємно вражена, коли дізналась, що на курсах аж 34 учасники з 14 областей – від Волноваського району Донецької області до Тернополя.

Початок занять мав свою історію, адже нас скликав символічний золотавий дзвоник, який у 90-х роках минулого століття збирав на пари перших студентів. Нині ж на початку пар лунають мелодії видатних композиторів. Окремої згадки потребують і звичні коридори, які були перетворені у виставки місцевих художників. Згодом на нас чекала двогодинна екскурсія і по самій академії. Ми відвідали дві бібліотеки,одна- зберігає рукописи півтисячолітньої давнини, а друга – сучасна, побудована на кошти меценатів з Канади. Побували у храмі, відновленому зусиллями викладачів, студентів та жителів міста Острог. Всіх вразила екскурсія до підземелля академії. Погодьтесь, що не кожен університет чи академія можуть похизуватися такою базою художніх та культурних цінностей. Хоча, в Острозі все, здається, саме так і має бути.

Самі ж курси були спрямовані на те, щоб учасники змогли зважити всі “за” та “проти” обраної професії — журналіста. Саме цьому були присвячені зустрічі з викладачами та студентами академії, проведені тренінги, конкурси та всілякі журналістські вправи.

Школа універсального журналіста: керівник ШУЖ Віталій Голубєв з учасницями курсів

Багато учасників відгукувались, що курси дуже сподобались, оскільки більшість з ранніх років мріяли стати журналістами. Майже кожен зазначав, що викладач зміг знайти індивідуальний підхід до кожного учасника. Всі зазначали про чудову атмосферу в аудиторії і, навіть незважаючи на прохолоду у старій частині академії, були задоволені, а після вручення дипломів багато хто зазначав про те, що це – маленький початок великої справи.

Особисто для мене ці курси дали змогу зрозуміти, що я на правильному шляху. Але як би там не було, вибір і шанс щось змінити є у кожного, тому не бійтесь розпочинати щось нове та йти до своєї мрії!

Іванна Приходько,

вихованка Дитячої телестудії “1+2” Макарівського ЦТДЮ, Київська область

, , переглядів: 1 196

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *