Школа медичної журналістики запрошує: тут навчать писати фахово про найголовніше – здоров’я!

08.01.2019

Що завжди цікавить людей? Здоров’я! Вкрай важливо вчасно та якісно надавати читачам потрібну їм інформацію. Саме тому, з 14 по 18 січня в Краматорську два фахових тренера – Олександр Ябчанка  (речник Міністерства охорони здоров’я) та Ольга Юркова (журналістка, редакторка, медіатренерка) розкриють таємниці якісного медичного контенту на Школі медичної журналістики, яку проводить для редакторів та журналістів з усієї України Асоціація незалежних регіональних видавців України (АНРВУ).

 

Дати та місце проведення навчання: 14 – 18 січня 2018р., м. Краматорськ

Чого ви навчитеся під час Школи?

·      Які основні факти медичної реформи, в чому їх суть та ідея

·      Які основні фактажні помилки у висвітленні змін в медичній сфері

·      Як краще подавати інформацію зрозумілою мовою для читачів вашої газети та відвідувачів вашого сайту

·      Якими інструментами зручно користуватися для принта та онлайн публікацій, тощо

та попрактикуєтеся обирати тему, збирати для неї інформацію та писати ґрунтовний матеріал медичного спрямування.

 Хто навчатиме?

Ольга Юркова – журналістка, редакторка, медіатренерка. Має 15-річний досвід роботи у журналістиці. Очолювала мультимедійну редакцію Медіа Корпорації RIA у Тернополі протягом шести років (сайт, щоденна газета і тижневик). За цей час сайт став лідером регіону за відвідуваністю серед новинних сайтів. Три роки керувала відділом у Медіа домі “Нова інформація” (журнал “Країна”, “Газета по-українськи”, gazeta.ua). Медіа тренерка, консультант. Спеціалізації – мультимедійна журналістика, використання нових медіа в роботі журналістів і редакторів, медіа менеджмент, журналістська етика, факт-чекінг. Авторка ідеї і співзасновниця stopfake.org – незалежного українського сайту, заснованого журналістами 2014 року, який спростовує неправдиві новини про події в Україні. 
 
Для членів АНРВУ участь безкоштовна (включно з проїздом, проживанням та харчуванням). Для решти – дуже умовна оплата за тиждень навчання – всього 1290грн за 5 днів навчання/проживання/харчування! ДЛЯ НЕ-ЧЛЕНІВ АНВРУ, ХТО ПЕРШИМ/ПЕРШОЮ ОБҐРУНТУЄ, ЧОМУ САМЕ ВІН/ВОНА ПОТРЕБУЮТЬ ТАКОГО НАВЧАННЯ, ОДНЕ МІСЦЕ НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО!
 
Анкета – тут. Реєстрація до 12:00 9 січня, кількість місць – обмежена!

Проект здійснюється Асоціацією незалежних регіональних видавців України за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. /Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.”

Джерело фото: https://school-cj.org/news/156-oholoshuietsia-konkurs-korotkykh-videoistorii-medychna-reforma-zhyty-chy-vmyraty

 

, , , , , переглядів: 843

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *