Як знайти собі друга: 10 порад

31.08.2018

Спілкування є однією з найважливіших складових духовної рівноваги людини. Розмова з тим, кому можна довіряти, хто завжди зрозуміє та підтримає, вислухає та дасть потрібну пораду є дуже важливою для кожного з нас. Таким ідеальним співрозмовником може стати лише справжній друг. Для того, щоб встигати за швидким плином часу, зазвичай люди ставлять у пріоритет навчання, роботу, саморозвиток, а дружба не влізає у список. Але є одне “але”. Щоб успішно виконувати буденні справи, бути врівноваженим, спокійним та щасливим, нам обов’язково потрібні друзі.

А що ж робити, якщо друзів немає? Ось 10 порад, які допоможуть досягти успіху в пошуках.

1.Починайте з себе

По-перше, треба розібратися, чому саме у вас немає друзів. Можливо, ви надто сором’язлива та невпевнена в собі людина, чи навпаки зухвала та невихована? Знайдіть свої позитивні й негативні риси й навчіться ними користуватися.

2.Шукайте нові знайомства

Якнайменше проводьте часу вдома. Якщо є можливість вийти прогулятися, чому б нею не скористатись? Ходіть у парки, кафе, сквери. Прихопіть із собою свого собаку,так у вас з’явиться можливість зустріти людину, що зацікавиться вашою тваринкою і,можливо, першою заведе розмову. Брати собаку із собою не обовязково, це може бути навіть звичайна книга. Таким чином, ви знайдете собі друга, чиї інтереси будуть сходитися з вашими.

3.Робіть перші кроки

Не факт, що незнайомець сам підійде до вас, як сказано у попередньому пункті. Іноді треба і самому проявляти ініціативу. Головне- не соромитися і залишатись собою. Просто заговоріть. Зрештою, що ж поганого з вами через це може статися?

У відносинах потрібно не тільки брати, але й віддавати. Якщо ви сподіваєтесь на довіру й чесність від свого друга, то вмійте ділитися цим.Не вважайте, що все відбудеться само собою. Проявляйте активність, запрошуйте людей в гості, пропонуйте прогулятися, і ви здивуєтеся, як багато людей захочуть підтримати вашу ініціативу.

4.Не нав’язуйтесь

Дуже важливо не перестаратися з третьою порадою й вміти відрізняти ініціаторство від нав’язливості. Пам’ятайте про те, що у кожної людини має бути власний простір і час, який вона не зобов’язана витрачати лише на вас.

5.Кажіть “так”!

Коли хтось вас кудись запрошує – погоджуйтеся! Спробуйте вибратися з дому і почати заводити нові знайомства. Навіть якщо конкретно ця особа не викликає у вас інтересу, вона може познайомити вас з іншими людьми, що можуть бути цікавими для вас. Ходіть на вечірки, концерти та інші зустрічі для нових знайомств.

6.Навчіться слухати

Якщо ви побачили в людині цікавого співрозмовника, швидше за все, вам буде що розповісти, але не забувайте, що дружба – процес взаємний. Тому не думайте лише про себе і власні інтереси, обов’язково поважайте співрозмовника й дайте йому змогу поділитися думками й уважно, не перебиваючи, вислухайте.

7.Використовуйте Інтернет

Якщо зі знайомствами у реальності біда, спробуйте Інтернет-спілкування. У мережі безліч сервісів, що слугують саме для пошуку нових товаришів.

Якщо ви знайомитесь онлайн, не забувайте про правила етикету в мережі:

-зробіть свій профіль приємним для перегляду. Приберіть пости та знімки, через які ви можете здатися гірше, ніж є насправді;

-пишіть грамотно, використовуйте знаки пунктуації;

-не зловживайте смайликами, знаками оклику і прописними буквами;

-не сперечайтеся через дрібниці, поважайте точку зору співрозмовника;

-будьте ввічливі.

Якщо ваше спілкування з віртуального світу перейде в реальний (а саме цього ви і хочете, чи не так?), то вам стануть у нагоді всі попередні та подальші поради, щодо спілкування оффлайн.

8.Станьте постійним відвідувачем

Це може бути місцева кав’ярня або магазинчик на сусідній вулиці. Заговоріть з людьми, яких ви часто бачите і вже впізнаєте.Почніть зі звичайного “привіт”. З’являйтеся регулярно на зустрічах письменників, якщо цікавитесь літературою, ходіть на вечори живої музики, відвідуйте спортивні зали, ресторани, парки, ринки та інші заклади, що мають популярність. Ставши постійним відвідувачем, ви обов’язково когось зацікавите.

9.Не впадайте у відчай, якщо зазнаєте невдачі

Не переживайте, якщо нові знайомі втрачають до вас інтерес, чи навпаки- вони вам більше не цікаві. Можливо, ви зустріли не тих людей, або в чомусь помилились. Аналізуйте досвід і продовжуйте шукати.

10.Завжди залишайтесь собою

Не соромтеся своїх інтересів. Повірте ви зможете знайти людину, що розділить з вами ваші захоплення.Так ви нікого не обдурите при знайомстві і не розчаруєте, коли вас впізнають ближче. Не намагайтеся бути тим, ким ви не є. Залишайтеся самим собою.

Скористайтеся цими порадами і запевніться в тому, що вони дійсно працюють. Пам’ятайте, що секрет дружби простий – треба бути відкритим для неї!

Вероніка БІЛИЧЕНКО,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

м.Краматорськ, Донецька область

Джерело фото: https://bukovyna.tv/9-chervnya-mizhnarodnyj-den-druziv/

, , , , переглядів: 11 197

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *