Найбільша цінність – це родина

07.03.2018

Кожна людина вибирає для себе різні пріоритети. У сучасному світі головне не заблукати серед чужих думок, а обрати свої інтереси, адже для кожного вони індивідуальні. Потрібно створювати власний характер.

Я думаю, що найважливіша цінність – це родина. З неї починається все. Ставлення людини до оточення напряму залежить від сімейного виховання. Батьки наче «із глини ліплять» свою дитину.

Один філософ стверджував: «Сім’я – це місце, де народжується життя. І ніколи не згасає любов». Ця думка зараз надзвичайно актуальна. Сьогодні багато молодих людей не хоче створювати власні сім’ї, аби не обтяжувати себе зайвими проблемами. Але наполеглива праця із дитиною принесе лише солодкі результати: взаємоповагу, відданість, відповідальність.Більшість дітей, які виросли без батьківського піклування, мріють створити свої родини, які були б дружними і міцними.

Велика радість – це люблячі мама і тато, турботливі дідусі та бабусі, щирі сестрички і братики. Можливо, ви й не замислювалися, але найбільше горе – це втрата близької людини. У таких ситуаціях нам здається, що відриваємо частинку своєї душі. А радіємо, коли народжується маленька дитина, членів родини стає більше. Немає нічого прекраснішого, ніж родинні зустрічі, спільна вечеря та щира розмова із батьками.

Лише 30 % сучасних родин вважать себе щасливими. Ця статистика вражає. Тож варто не просто створювати сім’ю, а будувати міцну опору , яка б підтримала в будь-який момент.

На прикладі тієї сім’ї в якій виросла дитина, вона буде створювати власну. Зазвичай діти користуються прикладами виховання своїх батьків. Але це не завжди є правильно. Адже у родині, де панує батько чи мати-тиран, ніколи не буде щастя. Тому слід підбирати індивідуальні методи. Допомогти із цим може кваліфікований психолог. Також не слід порівнювати дитинство своїх дітей із власним. Водночас дітлахам слід поважати батьків, адже сім’ю не обирають. Вона є Божим дарунком для кожного. Якщо виникають якість сімейні негаразди, слід негайно їх вирішувати. Все починається із родини. Тільки ті люди, які виросли у повноцінній і турботливій сім’ї, можуть побудувати сильну державу.

Тому цінуйте, любіть своїх батьків. Вони ваша опора та підтримка. Пам’ятайте, що земля без води – мертва, а людина без сім’ї – пустоцвіт!

Владислава МЕШКО,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Київська область

, , переглядів: 44 512

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *