Моє навчання у Школі універсального журналіста

09.08.2021

Остання стаття для Школи універсального журналіста, про шо її написати? Я довго думала, шукаючи відповідь на це питання. Та все ж вирішила:  вона буде про моє навчання в ШУЖ.

Одного дня я отримала листа від Острозької академії, тоді й гадки не мала, що це. Почала уважно читати. «Маємо честь запросити Вас на заочні курси з основ журналістики…», навіть не дочитавши перше речення, одразу подумала: «ні, ні, тільки не журналістика».  Коли ознайомилася із змістом цього запрошення, то все ж вирішила, що навіть якщо я не стану журналістом, то знання, які  отримаю, зайвими не будуть. Тут доречним є вислів «вік живи – вік учись».

Через декілька днів забрала посилку із усіма необхідними  матеріалами.  І почалось моє навчання. Спочатку я ознайомилася із Робочим зошитом та переглянула курс відеоуроків. Потім обрала тему із запропонованих Віталієм Голубєвим, засновником Школи універсального журналіста, та почала працювати.

Перша моя стаття – «Як бути щасливими: поради для дорослих». Над нею я працювала  дуже довго. Намагалася дотримуватися основних правил журналістики. Було складно написати про щастя, не нав’язуючи читачеві свої думки.  Дуже хвилювалася, очікуючи на результат  перевірки роботи. Не дивлячись на труднощі, у мене вийшло. Стаття, як написав Віталій Юрійович, була  виконана  на відмінно. Це додало мотивації працювати далі.

Чого я досягла за рік навчання в ШУЖ?

  • Отримала нові знання
  • Написала одинадцять статей
  • Публікувалася у двох газетах і на сайті «Я – журналіст»
  • Написала дві статті на замовлення
  • Двічі брала інтерв’ю
  • Познайомилася із учасницею цієї школи
  • Навчилася змістовно викладати свої думки
  • Отримала сертифікат про закінчення курсу

Протягом року Віталій Юрійович завжди був на зв’язку. Щопонеділка на його сторінці в інстаграмі проходять прямі ефіри. Вони корисні не лише для учнів ШУЖ, а й для тих, хто хоче навчитися писати хороші твори. Також дуже цікавими є перевірки робіт наживо. Можна дізнатися думки інших учнів, їхні погляди.

До речі, мою роботу теж перевіряли наживо. Я з нетерпінням чекала на результат.  Тому коли побачила у стрічці перевірку своєї статті – емоції переповнювали.

Загалом, рік навчання пройшов чудово. Для мене це був цінний та новий досвід. А найголовніше – емоції, які виникають, коли робиш щось уперше, незабутні.

Користуючись нагодою, хочу подякувати Вам, Віталію Юрійовичу, за те, що любите свою справу та навчаєте нас, знаходите особливий підхід до кожного, підтримуєте та розумієте. Спасибі за Вашу працю.

Надія АНДРУЩЕНКО,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

, , , , , переглядів: 242

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *