Мій тато – герой!

11.03.2018

Мій тато – герой!

Мого тата –  Володимира Адамовича Овдійчука  (позивний – “Вова-жовтий” ) сміливо можна назвати Героєм. Він – Волонтер.

З початком бойових дій на Донбасі, він з іншими небайдужими костопільчанами організував Костопільський центр волонтерів “Воля.

Костопільський центр волонтерів “Воля” неодноразово відвідував  бійців – земляків у зоні АТО. Допомогу доставляли 30 – тій, 130-тій, 80-тій, 72-й,14 – тій, 53-тій бригадам, 39 ОМПБ та 201-й окремій роті (Костопільській ), 1-шій  штурмовій роті, 66 госпіталю. Бійцям доставляли продукти, одяг, медикаменти, дошки,  автомобілі, побутовий реманент, інструменти, дизпаливо. Також волонтери зустрічалися  з учнями тамтешніх шкіл та дітьми дошкільних навчальних закладів, яким було передано багато цікавої літератури та солодощі.

З військовими

У школі в Авдіївці

У госпіталі в Покровську

Ми завжди з нетерпінням чекаємо повернення тата додому. І він повертається… з подарунками: 15 іменних прапорів для підприємств, підприємцям, школам, грамоти та подяки, дві медалі для волонтерів з Італії та Америки.

А нещодавно Рішенням загальної ради добровольчого батальйону спеціального призначення “Донбас” за особливі заслуги перед державою Україна, добровольчими батальйонами та всіма військовими формуваннями, що боронять незалежність та територіальну цілісність нашої держави та до Дня Захисника України було прийнято рішення нагородити волонтерів особливою відзнакою – медаль “Волонтер України “БСП Донбас”! Надзвичайно приємно стало те, що рішенням тієї ж ради Костопільський центр волонтерів став першим у списку нагороджених! Керівник  волонтерського руху Овдійчук Володимир Адамович  – мій тато – отримав медаль з номером 001 !!! Нагороди отримували волонтери з великих міст: Харків, Вінниця, Київ і т.д., але на сцену першим вийшов представник маленького містечка Костопіль, про яке питали: “А де воно?” Чому?» «А тому що люди у нас особлив і – добрі! Тому і містечко – №1».

Нагородження

Наші захисники заслуговують на розуміння та підтримку свого народу, який вони захищають. Кожен свідомий громадянин повинен зробити свій внесок аби здобути перемогу та мир в Україні.

Тетяна ОВДІЙЧУК, учасниця Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт “Я – журналіст!, учениця 9 класу ЗОШ №4 м.Костопіль Рівненської області

До теми:

Повернувшись з АТО, став волонтером

, , , , переглядів: 955

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *