Моя матуся – мій ангел-охоронець

08.03.2018

Моя матуся – мій ангел-охоронець

У кожного в житті є людина, якою захоплюються, на яку хочуть бути схожими. Для мене взірцем і найкращим прикладом у будь-якій ситуації завжди була мама. Щиро вдячна їй за кожний життєвий урок, за підтримку й розуміння.

День народження мами

Мама досягла в житті всього завдяки наполегливості й старанності та навчила мене попри всі труднощі впевнено йти до мети, сміливо торувати шлях до щасливого майбутнього. Ненька – надійна опора в будь-якій складній ситуації, найкращий порадник, безстрашний вартовий мого спокою: здатна на все, навіть Сонце до землі прихилити, щоб я почувалася добре. Кожний життєвий крок пройнятий маминим теплом і любов’ю. Вона відчинила двері в прекрасний світ поезії, навчила шукати незвичайне, чудове навіть у сірій, одноманітній буденності. Матуся може звичайний мій день розфарбувати яскравими емоціями та враженнями.

Дружна родина

Я вважаю, що мама заслуговує на визнання й повагу, адже все своє життя присвятила дітям. Нас у неї троє: старший брат і я з сестрою. На кожного вистачає часу й уваги, за кожного переймається. Хоч мій брат уже дорослий і самостійний (цього року закінчив аспірантуру), але завжди радиться з мамою, прислухається до її думки.

Наш любий братик

А яка моя ненька майстриня! Шиє і в’яже нам такі ексклюзивні речі, що й годі у фірмових магазинах шукати. Здається, що кожна річ зроблена мамою – це оберіг, який пронизаний теплом її працьовитих рук.

Нові кофтинки маминими руками

Я щиро дивуюся, де матуся бере сили, як вистачає терпіння адже виховує не тільки нас. Безмежного океану маминої любові й підтримки вистачає ще й на малечу в дитячому садку, де вона працює вихователем. Люблять її діти: чекають з нетерпінням, біжать назустріч, заглядають в очі, наввипередки розповідають свої новини. А ненька здатна кожного вислухати, порадити, пожаліти, порадіти успіхам вихованців.  Я переконана, що матуся є взірцем не лише для мене, а ще й для малечі в садочку, яка переймає від неї найкраще, закарбовує цінні поради.

Уперше на морі

Мамине кредо: «немає меж досконалості». Вона закінчила  з відзнакою Кременчуцький педагогічний коледж ім. А.С. Макаренка, Глухівський національний педагогічний університет ім. О. Довженка за освітнім ступенем «Бакалавр» (теж з відзнакою). І завдяки непереборному бажанню здобувати нові знання, долати непізнані вершини й зараз натхненно та наполегливо вчиться, здобуваючи освітній ступінь «Магістр» у Глухівському НПУ ім. О. Довженка.

Після конкурсу читців

Святкові ранки разом з мамою

Я пишаюся мамою, адже попри будь-які життєві обставини впевнено йде до своєї мети. Мої почуття до тебе, матусенько рідна, вирвалися з глибин душі, неначе білий птах, і склалися в рядки:

Мама! Прислухаюся до звуків цього слова –

В них цілий світ, з них почалася рідна мова,

Вони дзвенять, летять з глибин душі моєї,

Чисті й ніжні, неначе пелюстки лілеї.

 

Мамо! Мамо… Повторюю щодня, усе життя.

Пронизують звертання різні почуття:

Щастя й радість, а іноді й сум з мольбою…

Матуся – ангел-охоронець, завжди зі мною.

 

Коли хворію, у скрутні хвилини, здається,

Що відчуває, як моє серце у грудях  б’ється.

Не спить вночі, в молитві звертається до Бога,

Благаючи для доньки сили,  допомоги.

 

О, скільки  праці непосильної доклала

Моя рідненька, щоб я в добробуті зростала.

Порадник і найкраща подруга для мене:

Направила, зміцнила кроки непевні.

 

Ще змалечку ненька до рідної мови

Любов прищепила.  Поезії слово

Навчила сприймати, мріяти і музу чути,

У мистецтві й натхненні щасливою бути.

 

З якого джерела бере матуся сили?

Адже я не одна – вона нас трьох зростила:

Красень  старший брат, з сестрою ми двійнята.

І маминим теплом усе життя пройняте!

 

Мов горлиця ніжна, тендітна, завзята.

Ось-ось із гнізда полетять пташенята.

І крається серце від суму та болю:

«Мамо, я хочу бути поряд з тобою!»

 

У житті найзаповітніше бажання маю,

Його здійснити тебе, Боженько, прохаю!

Хай маму тривоги й хвороби минають,

А щастя безмежне й любов зігрівають.           

Карина ОЖЕРЕЛЬЄВА, учениця 9 класу Обласного ліцею «Політ» при Кременчуцькому педколеджі імені А. С. Макаренка Полтавської обл., переможниця Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт “Я – журналіст!”                      

, , , , переглядів: 2 223

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *