Явище природи, що викликає найбільше захоплення і здивування

02.06.2020

Явища природи це те, за чим можна спостерігати не відводячи погляду.   На нашій Землі їх є безліч, стільки, що просто важко перерахувати, а ще важче уявити, про скільки ми ще не знаємо.  Явища – це те, що викликає захоплення, можливо навіть здивування, а також багато запитань, відповіді на які мені ще важко зрозуміти.

Явища матінки-Землі можна порівняти з чимось надзвичайним, прекрасним, адже вони по своєму цікаві та дивовижні.

Моя бабуся мені все казала: ” Про людину можна дізнатися багато чого, знаючи її вподобання”.  Обдумавши ці слова, можна зробити висновок: явище, яке більш притаманне душі людини, відображає її характер.

Найбільш цікавим та дивовижним із усіх явищ є блискавка, на погляд багатьох людей. В людей, яким подобається блискавка, характер більш запальний,  вони аргесивніші, але легко можуть досягти цілі якщо вони цього хочуть.  Тим кому подобається місячне сяйво, характер мають спокійний, вони більш мрійливі та романтичні. Явищ є безліч, так як і характерів, всі вони особливі і відрізняються один від одного..

Найбільше захоплення в мене викликає веселка. Це явище пробуджує позитив. Дивлячись на неї, розумію що світ прекрасний і яскравий як всі кольори веселки. Хочеться просто творити добро. Також стосовно веселки є дуже багато запитань “Чому не можна пройтися під веселко?”, “Де край веселки?”.

Також існує легенда про веселку: якщо дійти до краю веселки, то там знайдеш горщик із золотом ельфів….

Явища нашої природи, надихають творчих людей, є багато віршів про них. Вони роблять наш світ кращим, яскравішим, надзвичайним.

Я вважаю що всі явища є прекрасними, адже вони мене надихають зробити  добро, щось надзвичайне для когось.

Лілія ЗАЯЦЬ,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ «Острозька академія»,

Тернопільська область

 

переглядів: 60 113

Останні новини від OGO.ua


Один коментар
  1. Написано прекрасно, але горщик з золотом в кінці веселки належить лепреконам, аж ніяк не ельфам.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *