Як старшокласникам провести карантин із користю

25.03.2020

Як старшокласникам провести карантин із користю

Думаєш, що немає жодної користі від того, що ти сидиш вдома під час карантину? Але насправді ти рятуєш країну. Ти – справжній рятівник, адже не даєш вірусу поширитися на твоїх рідних. Так, бути героєм і сидіти вдома – це важко, але карантин – чудова можливість, щоб займатися собою. Хтось скористається найближчими тижнями і проведе їх з користю. Якщо ти ще не знаєш, чим зайнятися, то ми тобі з радістю допоможемо.

Передусім варто радіти можливості побути поряд зі своїми рідними, адже тепер не тільки школярі не відвідують школу, а й батьки працюють дистанційно. Це чудовий час для теплих родинних розмов. Можеш розповісти все-все, що у тебе на душі, поділитися своїми почуттями та емоціями.

Перегляд фільмів і серіалів протягом усього дня є поганим варіантом, адже цілий день відчуватимеш втому. Тому обов’язково створюй розклад свого дня та не забувай контролювати, щоб справи не просто висіли над тобою, а виконувались.

Сьогодні популярності набуває саморозвиток, тому не забувай щоденно збагачуватися новими знаннями. Існує велика кількість онлайн-платформ, де ти зможеш знайти курси на свій смак. Найвідомішими сайтами є Prometheus, Coursera та Edx. Ти не тільки зможеш дізнатися цікаву інформацію, а й покращити свої знання англійської мови. Пам’ятай, що мозковою активністю краще займатися вранці, адже підвечір рівень нашої концентрації стає нижчим.

Не забувай також про свій фізичний стан. Якщо постійно сидіти вдома, то до ожиріння зовсім недалеко. Більше вже не працює відмовка про те, що у тебе немає часу чи можливості. Навіть якщо ти досі дуже зайнятий, знайди у своєму щільному графіку годинку для фізичної активності.

Ми всі знаємо, що у кожного з нас є своя  історія життя. Так чому б тобі не завести щоденник, до якого записуватимеш абсолютно все, що відбувається зараз у твоєму містечку? Просто пиши дату і свої спостереження. Через декілька років це буде дуже цікаво перечитувати не тільки тобі, але й твоїм друзям.

Читай! Надихайся! Розвивайся! Займайся спортом! І пам’ятай, що найбільшим скарбом є твоє здоров’я. Люби себе і будь здоровим.

Вікторія НОІНСЬКА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Дніпро

, , , , , переглядів: 29

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *