Вивчення мов розширює горизонти

21.11.2018

Те що ми знаємо – обмежене,

А те, чого не знаємо, – нескінченне.

Лаплас Пьєр Сімон

Сьогодні все більше людей зацікавлені у вивченні мов. А саме молодь записується на курси, ходить до репетиторів і пізнає як рідну так і іншу мову.

Звісно, не всі народжуються математиками або гуманітаріями. Кожному своє! Але, за статистикою, кожен здатен вивчити будь-яку мову світу, якщо він того захоче або йому це потрібно.

Для чого це потрібно? Коли зникли радянські заборони, людям відкрилися нові горизонти, нові можливості і знання. Вони почали подорожувати, переїжджати до інших країн. Адже можна легко вивчити мову і зробити непогану кар’єру, що і робить значна частина населення. Зараз просто соромно не знати більше однієї мови!

Знання мови допоможе вам добре себе зарекомендувати або показати свої знання в певній сфері. Також це дає можливість читати зарубіжні книги, дивитися фільми, спілкуватися в соціальних мережах з іноземцями зручною для них мовою або міжнародною – англійською.

Хочу навести яскравий приклад наполегливості і старанності – Іван Франко, який знав 15 мов. І не обов’язково народитися вундеркіндом, лише просто займатися улюбленою справою. Він казав:”Лиш праця світ таким, як є, створила. Лиш в праці варто і для праці жить”. Леся Українка попри тяжку хворобу вивчила 7 мов. Тому не потрібно лінуватися і шукати відмовки!

У наш час усі пристосувалися для використання іноземних мов: хтось будує кар’єру, хтось відносини і сім’ю, а хтось подорожує без проблем. Але я вважаю, що для вивчення іншої будь-якої мови потрібно обов’язково знати свою!

Олександра ВОВК,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Вінниця

, , , , переглядів: 560

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *