Усі обмеження – у нашій голові

02.05.2018

На життєвому шляху мені й, мабуть, кожній людині зустрічалися такі, хто казав про світ без обмежень на політичному рівні. Але якщо заглибитися у це питання «Який він – світ без обмежень?», усе починається з людини. Ти ніколи не вийдеш на сцену, якщо не перебореш страх у собі. Не поїдеш у країну або місто, не заспокоївши свої нерви щодо перельоту чи хвилювання з інших причин.

Усі обмеження – у голові людини. Іноді трапляється так, що можна ускладнити собі життя подумки. Ось наприклад, є така розповсюджена проблема, як мовний бар’єр. Уявімо, є дівчина, яка змалку хоче поїхати до Лондона, але не знає мови і проблема не у незнанні мови цієї країни. Проблема у тому, що коли з’являються можливості вчити мову вона каже собі: «Я не вивчу. Всі можуть вивчити, а я не зможу». І все… А, можливо, що в цієї, ще маленької дівчини з великою мрією є потенціал, який вона задавила своїми внутрішніми страхами подумки.

Коли я прочитала назву теми, я згадала Стіва Джобса і у одній зі своїх промов він сказав дуже важливу річ, яку не всі можуть зрозуміти, прийняти, яка дає змогу зрозуміти, що інколи у житті трапляються речі, котрі можуть зламати тебе. Ось цей важливий уривок: «Треба пам’ятати про те, що помреш, – це краще за все допомагає прийняти життєво важливі рішення. Перед обличчям смерті майже все втрачає значення; очікування оточуючих, амбіції, страх позору й провалу. Залишається тільки те, що насправді важливе». Це казала людина, яка досягла своїх цілей і яка після перешкод, одного, але страшного вироку лікарів про рак, який на щастя виявився помилковим, досягла світової величі попри усе.

Усі обмеження у нашій голові і ніхто, окрім нас самих, не поборе їх.

Ангеліна ГРЕКОВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ «Острозька академія»,

Донецька область

Джерело фото: experts.in.ua

, , , , , , , , , переглядів: 978

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *