Слова майбутніх Президентів

13.08.2018

Наше майбутнє у руках наших дітей” – це слова, які усі чули хоч раз у своєму житті. Якщо це справді так, то що збирається робити молодь, яка у майбутньому правитиме нашою країною? Щоб відповісти на це питання ми провели опитування серед учнів однієї з харківських шкіл. Питання було однаковим для всіх, а саме: “Щоб Ви б зробили для України, будучи її президентом?”. Отже, дізнаємося, що на нас чекає.

Напевно, я б змінила медицину, тому що вона перебуває у досить поганому стані. Також я б започаткувала реформи щодо покращення освіти та зміни її структури” – вважає за необхідне учениця 9-го класу Варавіна Поліна.

Учениці 5-го класу мають інші наміри:

Я б пішла у дитячий будинок та покращила б життя для його вихованців”- розповідає Єва Ахапкіна;

Я б посадила багато рослин та зробила б парк” – говорить Скорик Катерина.

Я б змінила освіту та економіку України. Також, я вважаю, що необхідно дізнатися про потреби населення, тож я б провела опитування серед українців.” – висловлює свою думку учениця 9-го класу Шевченко Анастасія.

Я б покращила стан наших доріг, адже вони впливають на нашу економіку. Я вважаю за потрібне змінити медицину та усунути корупцію, особливо у медичних навчальних закладах. Щодо освіти, я б зробила її цікавішою та додала б безкоштовних репетиторів у школах” – розповідає учениця 9-го класу Торохтій Юлія.

Я б зробила безкоштовною медицину та освіту, збільшила б покарання для злочинців, щоб кількість злочинів зменшилася. Також, зробила б міста чистішими” – відповідає Волковська Катерина, учениця 9-го классу.

Я б поставила автомати з різними речами : від фастфуду і маленьких іграшок до елементів одягу та екстрених лікарських препаратів”, – пропонує учениця 9-го класу Бітюцька Катерина.

Як бачимо, молодь має чимало планів щодо покращення життя в нашій країні. Сподіваємося, що мої сучасники здійснять їх.

Лілія СТЕЦЮК,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Харків

, , переглядів: 467

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *