Сильна країна та, у якої могутній народ

11.12.2018

У кожного жителя цієї планети є своя Батьківщина – тепле місце, де він відчуває себе завжди впевненим і зігрітим любов’ю. Країна, в якій він народився і виріс, де жили його предки, що сміливо і мужньо відстоювали незалежне майбутнє для своєї держави. Вони збиралися разом і, немов кулак сильного і справедливого велетня, відбивали ворогів рідної, близької душі землі. Прадіди передавали дітям, онукам історію, яка дійшла навіть до нас. Захищали Батьківщину і козаки, які готові були покинути цей світ, щоб залишити мирне небо над Україною. Можна перелічити силу-силенну героїв, які відвойовували наше з вами сьогодення, виборювали щасливі дні і хвилинки для своїх родин.

На жаль, так склалися обставини в нашій державі, що зараз ідуть воєнні дії на сході і чоловіки з честю вирушають на передову, щоб врятувати свою другу неньку від загибелі. Я вважаю, що всі українці можуть з гордістю в очах і теплотою в серці сказати, що ми сильна країна. Ми Україна! Армія боронить нашу землю, мова солов’їна боронить наше серце, віра боронить нашу душу, наш народ мужню захищає мальовничі краєвиди, культурну спадщину і просто силу духу держави.

Отож нація це фундамент нашої з вами держави, сила у вірі та єдності, мужності та хоробрості, благополуччя та любові. Вона будує Україну, її майбутнє, величає минуле і славиться сьогоденням.

Наш літературний батько Тарас Шевченко казав: «Борітеся – поборете!» В його образі український народ закодував своє безсмертя, тому ми сьогодні величні, незалежні та неповторні!

Отже, сильна країна та, у якої могутній народ!

Анна КОРНАФЕЛЬ,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Львів

 

, , переглядів: 475

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *