Що цікавого у Білій Церкві?

13.08.2018

Моє місто, Біла Церква, досить невелике, з населенням у 207 тисяч. Незважаючи на це, тут є багато цікавих місць. Гайда на екскурсію!

Набережна вздовж річки Рось. Нещодавно це місце стало найгучнішим та багатолюдним завдяки оновленому вигляду. Зручні лавки, ліхтарі, що світять завдяки сонячній енергії, місця для купання, намети для пікніків, жива музика щовечора та гучний і радісний дитячий сміх. Дістатися туди мені особисто легко, лише 10 хвилин і ти в цікавому місці, а головне все поряд.

Найбільший дендропарк України «Олександрія» цьогоріч відсвяткував свою 830-ту річницю. Пам’ятка архітектури та історії має велику площу, на якій розташувались і будинки графів Браницьких, власне зачинателів парку, й тисячі різновидів рослин: квітів, дерев, кущів. Парк має довжелезну історію із секретами, не звіданими людському оку. Дістатися парку так само легко, адже мені вистачає 20 хвилин пішки. Дивовижне поряд!

Біла Церква віднедавна — ще й одне з фестивальних міст. Щороку наше місто відвідують тисячі туристів на масштабний Фестиваль повітряних куль «Олександрійська феєрія»! в День Незалежності України, Фестиваль сільськогосподарського краму та машин, Фестиваль дерев’яних виробів, Фестиваль вуличної музики, Фестиваль вуличної їжі та інші.

Довкола багато цікавого яке поряд – варто лише помічати це!

Злата НОВОСЕЛЬСЬКА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ «Острозька академія»,

м. Біла Церква, Київська обл.

, , переглядів: 814

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *