Реальність – цікавіша, ніж ви думали!

10.05.2018

У наш час живе спілкування замінили соціальні мережі. Тепер не потрібно зустрічатися, щоб поділитися новиною, все передається через Інтернет. Поява соцмереж значно спростила усе наше життя, але поступово вони почали замінювати справжнє, живе спілкування. Чому розмови через Інтернет стали такими популярними? Адже вони не можуть передати всіх почуттів співрозмовника.

По-перше , це дуже зручно. Сидячи удома, ти можеш спілкуватися з друзями чи родичами, що живуть за кордоном. Тобі не треба писати листи та чекати на них відповіді місяцями. Достатньо всього лиш зайти в Skype і можна побачити своїх близьких.

Також соцмережі допомагають людям, які занадто не впевнені в собі. Адже набагато легше писати повідомлення, ніж говорити тет-а-тет. Кожен тут зможе знайти своїх однодумців. Думаю: це найбільше цікавить людей у соцмережах. Усі хочуть, щоб їх чули і розуміли, щоб ними цікавились.

В Інтернеті ти можеш робити що завгодно, він відкриває для нас нові можливості, допомагає знайти друзів. Але це все діє, як наркотик, почавши, ти вже не можеш зупинитися. Зараз Ви, напевне думаєте: «Це не про мене, якщо захочу зможу жити і без соціальних мереж». А Ви спробуйте прожити хоча б 2 дні без Інтернету. До комфорту швидко звикаєш, тому й не так легко від нього відмовитись.

Багато людей (особливо молоді) впевнені: соцмережі можуть спокійно замінити живе спілкування. Це не так вони лиш створюють ілюзію розмови і не дають повноцінно відчути емоції та переживання інших.

Спілкуватися в соцмережах – це не погано, але не треба забувати про реальних людей. Попробуйте один день замість того, щоб сидіти біля комп’ютера, проведіть час зі своїми близькими, потратьте вільну хвилинку на спорт або погуляйте на природі. І Ви побачите: реальність є цікавішою, ніж Ви думали.

Вероніка КОВАЛІСКО,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Львів

, , , , , переглядів: 578

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *