Небажаний візит до лікаря може стати повчальним

19.05.2011

Небажаний візит до лікаря може стати повчальним

Небагато із нас бувають у захваті від того, коли зранку болить голова, піднімається температура, а у голові бджоли гудуть. Приблизно так почувалася я одного зимового ранку. На лихо, була п’ятниця і, якщо застуда не пройде, вихідні будуть зіпсованими. Швиденько зібравшись, попрямувала я до лікарні, де і трапилася ця розмова.
Того дня мене приймала Маслій Людмила Степанівна, лікар-терапевт. Жінка гостинно запросила мене до кабінету, розпитала, що мені болить, а тоді сказала:

― Ти просто перевтомилася. Щоб бути здоровою і успішною, тобі потрібно прописати щастя.
Я дуже здивувалася і запитала:
― Як це щастя? А ліки?
― Щастя і успіх ― це і є ліки, ― відповіла Людмила Степанівна.

Я помовчала, а тоді попросила її розповісти, що таке щастя і успіх. Увімкнувши диктофон, я забула про свою температуру і стала слухати.

― Навіть вічно нещасливі люди можуть навчитися радіти життю, дізнавшись на власному досвіді, що таке щастя, а щастя – один із ключиків успіху, ― розпочала Людмила Маслій. ― Здорова, щаслива і урівноважена людина зростає не з тієї дитини, якій розповідали про любов, а з тієї, яка сама повною мірою випробувала любов. А любов – це впевненість у собі, чисті думки, здорові бажання і добре самопочуття.

В один із періодів життя, коли почала замислюватися над своєю діяльністю, життєвими принципами, виокремила для себе таке правило:

“Успіх ― це вдале досягнення бажаної мети. Творче прагнення до мети, яке є наслідком відчутих потреб, бажань і дарувань, приносить щастя і успіх, бо ви дієте в гармонії з собою. Адже людина від природи істота, постійно направлена на якусь мету. Успіх в моєму розумінні не має нічого загального з символами суспільного престижу, а асоціюється лише з творчими досягненнями. Якщо бути точним, кожен може і зобов’язаний бути таким, що досягає успіху.

Успішна людина:
Має мету
Знає шлях до мети
Працює багато і наполегливо
Використовує свої сильні якості
Здебільшого робить те, що подобається
Не боїться помилок і вчиться на них
Схильна до пізнання нового
Займається своїм розвитком
За необхідності, діє рішуче, швидко приймає рішення
Приділяє час на роздуми, для аналізу
Розвиває зв’язки, активно взаємодіє з іншими
Вміє вирішувати конфлікти, знаходити взаємовигідні рішення
Заслуговує на довіру
Створює цінність

Цей рецепт я прописую тобі. Виконуй його старанно ― і застуди тобі не страшні.

Катерина ПОЛЮХОВИЧ

переглядів: 614

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *