Моя школа збудована на…

18.07.2018

Моя школа збудована на…

Я живу у селі Кадиївка. Мені дуже подобається вивчати історію свого рідного краю. І коли на уроці історії вчителі розповідають про неї, я слухаю із захопленням і щороку дізнаюсь щось нове. Цього року замислилась, чи багато я знаю про свою землю, на якій народилася). Ні, звичайно.

Усі ми в тому числі і я знаємо історію свого міста чи села поверхнево,а я вирішила ,,копнути’’глибше. Історію рідного села розповідали вчителі Валентина Володимирівна і Сергій Францович. Але мені того, що вони розповідали було недостатньо тому я попросила ще більше матеріалів у Сергія Францовича та взяла літопис свого села в бібліотеці. Зацікавила книжка Леоніда Крикливого, який також написав про моє рідне село. Вона має назву ,,Як ми жили’’.

Чим викликала інтерес саме ця книга? Тому що автор розповів дещо цікаве про мою школу.

Моя школа побудована біля церкви у якій раніше навчали дітей. Також біля школи знаходиться ділянка на якій зараз садять овочі. Але коли біля церкви добували пісок там знаходили людські кістки,черепи,ритуальні прикраси. І також все це знаходили коли будували школу і орали ділянку. І зараз ніхто достовірно не може відповісти на питання чи всі ж кістки забрали із землі коли будували школу? По суті моя школа майже побудована на людських кістках.

Так я дізналась нове про історію рідної школи. Виникло бажання й далі вивчати історію рідного краю.

Дарина МОЛЧАНЮК,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Хмельницька область

, , , , , , переглядів: 290

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *