Людина, яка надихає

31.05.2021

Часто людина обирає для себе ідеал, на якого хоче бути схожою. І не важливо чи це актор, спортсмен або герой з книги. Головне брати для себе якісь позитивні якості від цієї особистості  та прагнути змінити себе на краще.

Для мене прикладом та кумиром є Віталій Юрійович Голубєв. Він автор друкованих та електронних книг, які допоможуть писати переконливо та правильно. Засновник Школи універсального журналіста, громадський діяч, український журналіст, керівник всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт « Я – журналіст». Я звісно не знайома особисто, але впевнена, що й хороша людина.

Коли прийшов лист-запрошення навчатися у Школі універсального журналіста, я була здивована та неймовірно щаслива. Завдяки Вам, я та інші діти змогли об`єднатися у велику та дружню сім`ю шужиків. Саме Ви дали можливість відчути, як це бути журналістом та писати статті. Ваш щотижневий ефір дає можливість розібратися в якихось незрозумілих ситуаціях чи просто засвоїти мудрість. Наприклад, професія журналіст – це не проста справа і перш ніж іти навчатися, потрібно зважити всі плюси та мінуси. Також, дуже цікаво слухати Ваші історії з життя та поради. Я захоплююсь тим, що першу статтю Ви написали у 14 років, а з 18 займалися журналістською діяльністю на професійній основі.

На даний момент мої роботи не ідеальні, але я не зупиняюсь. Дивлячись на Вас, я беру себе у руки та продовжую працювати над собою. Вірю, що коли людина над чимось працює, то завжди досягне своєї мети. Можливо, я не стану журналісткою, але засвою уроки з написання творів. Та завжди пам`ятатиму, що потрібно писати так, аби в самої вирвалося те «Вау!» Щиро вдячна за можливість працювати з Вами та знайомство з багатьма чудовими людьми.

Анастасія ФРАНКОВСЬКА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

, , , переглядів: 338

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *