Країна починається з тебе

13.03.2019

Країна починається з тебе

Наша країна – це не лише родючі землі, золотисті лани та ясне небо. Справжня держава – та, яка має найбільший скарб – її громадян.

Завжди, коли хочу пов’язати людей із їхньою Батьківщиною, то починаю задумуватися над питанням : « Лише країна має турбуватися про благо її жителів, чи ми також повинні про неї дбати?» І, знаєте, думки щодо цього розбіжні.

Хтось звик лише отримувати. Саме такі згодом перетворюються на конформістів, що згодні пливти за течією будь-яких змін, аби лише їм нічого не зашкодило.

Деякі ж навпаки – свідомі громадяни, що турбуються про політичний, економічний та соціальний статуси держави.

У таких людей в очах палає вогник змін до кращого. Саме вони творять новітню історію.

Аби стати одним із них, не обов’язково вигукувати патріотичні слова та девізи. Адже зміни помітні лиш тоді, коли ти не просто говориш про них, а щось робиш, докладаєш зусиль.

Варто пам’ятати, що Україна – наша рідна земля. Вона, як дім, про який можемо подбати тільки ми.

Усі звикли обвинувачувати в бідах владу, але не себе. У цьому аспекті теж лише наша провина, бо вибір керівництва залежить від голосу народу. Усі звикли до того, аби їм було добре. Але без об’єднання собі ж зробимо гірше.

Як пісню почнеш, так і поведеться. Нехай славна мелодія України стане солов’їним відгуком наших сердець. Сердець, які творять справжню державу.

Анна ШВЕЦЬ,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Хмельницький

, , , , переглядів: 314

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *