Кожен сам має зрозуміти, який світ важливіший – реальний чи віртуальний

11.12.2018

Інтернет – це віртуальна мережа, яка приваблює мільйони людей. Одним із головних засновників «Всесвітньої павутини» є Тім Бернерс-Лі. Згодом його винахід став популярний і доступний майже усім.

Що ж так приваблює молодь зайти в мережу? По-перше, люди хочуть знайти інформацію, відповіді на запитання, які їх так цікавлять. Молоде покоління замислюється над різними речами, тому й намагається знайти відповідь у інтернеті та соціальних мережах. По-друге, багато людей використовують соціальні мережі просто для розваг.

Відомий польський письменник Януш Вишневський сказав: «…Інтернет сприяє фантазіям, але сприяє також і брехні». Всесвітня мережа має безліч різної інформації: корисної та шкідливої. Усе це впливає на наше покоління. Інформація, яку ми знаходимо в соціальних мережах, активно впливає на формування нашого світогляду. Люди повинні вміти «фільтрувати» інформацію, яку отримують. Блукаючи просторами інтернету, багато людей просто «вбивають» свій вільний час. Там підлітки знаходять віртуальних друзів. Соціальні мережі замінюють для багатьох людей реальний світ. Інтернет викликає залежність.

Кожен має зрозуміти, що для нього є важливішим, реальність чи віртуальний світ.

Яна ШТУКЕЛЬ,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Вінниця

, , , , , , , переглядів: 454

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *