Понад 210 робіт допущено до розгляду журі міжобласного конкурсу учнівських творчих робіт “Я – журналіст!”, який нині вже вчетверте проводиться на Рівненщині. Ця кількість – рекордна за весь час існування конкурсу!
Рекордною є і географія учасників – цьогоріч роботи на конкурс надіслали старшокласники та студенти ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації з трьох областей України – Рівненської, Волинської та Хмельницької.
Найбільше робіт надійшло з Хмельниччини, яка цьогоріч дебютує на конкурсі “Я – журналіст!” – і дебют обіцяє бути більш ніж переконливим: із цієї області надійшло більше сотні робіт! Зазнала змін і географія учасників з Рівненщини – цьогоріч, приміром, уперше за всю історію конкурсу в ньому беруть участь школярі Костопільщини, причому костопільських школярів – чи не найбільше серед представників усіх районів!
Нині організатори завершують підготовку всіх робіт до розгляду членами журі, і найближчими днями розпочнеться власне розгляд доробку конкурсантів. Підсумки конкурсу будуть підведені упродовж найближчого місяця. Планується, що нагородження переможців цього разу відбудеться у стінах Національного університету “Острозька академія”.
Нагадаємо, що організаторами конкурсу “Я – журналіст!” є Видавничий дім “ОГО”, управління освіти і науки Рівненської, Волинської та Хмельницької облдержадміністрацій, Національний університет “Острозька академія” та Рівненська Мала академія наук учнівської молоді.
Як нагороджували переможців конкурсу “Я – журналіст!” у 2011 році
За умовами конкурсу, учні мали надіслати творчі роботи на одну з двох тем (на вибір): “Цікаве – поруч” (про цікаву людину або цікаве місце в своєму регіоні) або ж “Що б я змінив на краще у своєму населеному пункті” (селі, селищі, місті, районі).
Нагородження переможців конкурсу “Я – журналіст!” 2010 року
До конкурсної роботи кожен учасник додав есе на тему “Чим мене приваблює професія журналіста”. Адже мета конкурсу – це виявлення і стимулювання обдарованих старшокласників, які мають нахил до журналістики.
Переможці конкурсу “Я – журналіст!” 2011 року
Нині переможці та призери конкурсу минулих років успішно навчаються у провідних вищих навчальних закладах України.
Конкурс “Я — журналіст!”: як склалась доля переможців
Значна частина їх стали саме студентами-журналістами і нині не лише добре навчаються, а й беруть активну участь у громадському житті, є позаштатними кореспондентами місцевих та регіональних ЗМІ. У тому числі – й співпрацюють із порталом OGO.ua.
Найближчим часом ми опублікуємо повний список учасників, роботи яких допущені до розгляду журі. А згодом – розпочнемо інтернет-голосування серед усіх відвідувачів порталу, аби кожен мав змогу оцінити роботи конкурсантів, висловити думки щодо прочитаного в коментарях і вплинути на визначення переможця у спеціальній номінації (вибір інтернет-користувачів).
Віталій ГОЛУБЄВ

