Конкурс “Я – журналіст!”: переможців визначено!

06.05.2011

Конкурс “Я – журналіст!”: переможців визначено!

Визначено переможців та призерів Третього обласного конкурсу учнівських творчих робіт “Я – журналіст!”. Нагородження найкращих юних журналістів Рівненщини відбудеться у вівторок, 10 травня.
Як повідомив керівник конкурсу “Я — журналіст!”, головний редактор Видавничого дому “ОГО” Віталій Голубєв, усіх переможців запросять на нагородження особисто, а їх список буде опубліковано на Рівненському інформаційному порталі Ogo.ua у вівторок, 10 травня, одразу після закінчення нагородження.

— Імена переможців, звісно, розкривати рано, — зазначив Віталій Голубєв. — Можу лише сказати, що, як і торік та позаторік, ми матимемо по декілька других та третіх місць, а також кілька заохочувальних відзнак. Загалом кількість призерів перевищить 10% від усього числа учасників. А ось перше місце, як і в попередні роки, буде лише одне.
Нагадаємо, що до розгляду журі конкурсу “Я — журналіст!” було допущено 69 робіт, ще три розглядаються поза конкурсом.

Організаторами конкурсу є Видавничий дім “ОГО”, управління освіти та науки Рівненської облдержадміністрації, Національний університет “Острозька академія” та Рівненська мала академія наук учнівської молоді.

Конкурс “Я — журналіст!” проводиться з метою виявлення та заохочення учнів, схильних до журналістської діяльності, сприяння їхній профорієнтації. Учасниками конкурсу можуть бути учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Рівненщини та студенти ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Упродовж 2009-2010 років участь у конкурсі “Я — журналіст!” взяли загалом 192 учні. У 2010 році конкурс мав статус міжобласного — до участі в ньому долучились також і учні з Волинської області. Багато хто з учасників конкурсу попередніх років нині вже здобуває фах журналіста у провідних вищих навчальних закладах України. Частина призерів продовжила співпрацю з організаторами конкурсу в якості позаштатних кореспондентів.

До теми

Фотолітопис конкурсу “Я — журналіст!” 2009-2010 років

Конкурс “Я — журналіст”: список робіт, які допущені до участі

На Рівненщині стартує конкурс для юних журналістів

Список переможців конкурсу “Я — журналіст” 2010 року

Ігор ПИСАРЧУК

переглядів: 622

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *