Книга друкована чи електронна: за і проти

26.10.2018

Книга друкована чи електронна: за і проти

У світі сучасних технологій дуже важко чогось не знати. Навіть не відомі тобі факти чи події можна знайти на широких просторах інтернету. Тому більшість студентів, школярів та дорослих (у яких з технікою напружені відносини) кожного дня звертаються за допомогою до всесвітньої павутини.

Нікого не дивує, що отримавши список літератури на літо чи просто почувши про цікаву книгу, яку друзі рекомендують почитати, ми відкриваємо нову вкладку в інтернеті. Значно легше ввести в пошуковий рядок назву твору й насолоджуватися читанням, аніж йти через усе місто до бібліотеки.

Але люди, які хоч кілька разів у житті прочитали повністю друковану книгу, зрозуміють, чому їх всіх досі не замінили електронні.

Справа в тому, що кожна книга має свій особливий шарм, свою цікаву енергетику, за допомогою якої ти не лише насолоджуєшся читанням, а й з головою поринаєш у світ недосяжного та неможливого, у світ фантазій, або простих історій, що можуть трапитися з кожним із нас. Дуже приємно відчувати, коли усі події відбуваються у тебе в руках. Неначе ти можеш їх контролювати, але, врешті-решт, усе залежить від волі всемогутнього Автора.

Звичайно, електронна книга більш практична й простіша. Та з нею ти не відчуєш тих емоцій та переживань, що продрукувалися між однакових рядків.

Софія БЕЛЕНЧУК,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Херсонська область

, , , , переглядів: 469

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *