Чому я хочу бути журналістом?

20.06.2018

Чому я хочу бути журналістом?

Зараз мене дуже часто запитують: “На яку професію ти будеш навчатися у майбутньому?” І на це питання я відповідаю: “Журналістом”. Всі дивуються, чому саме таку професію я обрала. Адже є багато інших цікавих професій: лікар, вчитель, дизайнер, візажист. Але мені подобається саме журналістика.

Мені цікаво розмовляти з людьми, збирати інформацію. Також журналіст може подорожувати світом, щоб дістати якусь цікавинку для людей. Мене вражає небезпечність в містах,я хочу подивитися як живуть люди в інших куточках планети, якими мовами спілкуються, як вивчають нашу рідну мову, в які ігри грають. Можливо, завдяки мені вирішиться багато політичних і життєвих ситуацій.

Журналіст-особлива професія, яка потребує багато знань. Журналіст має вивчати іноземні мови, вирішувати будь-які проблеми, знаходити підхід до кожною людини, бути терплячим і взагалі нічого не боятися. Саме від журналістів дізнаються багато чого нового: про таланти людей, про ігри, вигадані іншим народом, про життя людей.

В нашому світі чомусь недолюблюють журналістів. Всі вважають що вони дуже нав’язливі, пишуть одну маячню – це не так. Справжні журналісти не звертають на це увагу. Вони впевнені, що багатьом людям цікаво читати різні новини, дізнаватися про щось нове в їхніх містах, про те, як харчуються люди в різних країнах і т.д.

Напевно, я хочу бути журналістом тому, що люблю правду, тому що хочу щось змінити, тому що не розумію, чому мовчить преса там, де вона потрібна, тому що ненавиджу несправедливість. Хіба не таким повинен бути журналіст? Хіба він не повинен писати правду про те, що відчуває? Робити все, аби тільки донести до людей щось прекрасне, змусити їх відчувати те, що вони не одні, втішати словом, коли важко.

Я розумію, наскільки тяжка та небезпечна робота журналіста. Я хочу бути журналістом саме тому, що я не боюся труднощів. Тому що спілкування з людьми – це найпрекрасніше, що є у цьому світі. Я хочу співчувати, знаходити цікаве, відкривати нове, наголошувати на важливому, бути в гущі подій, які будуть пам’ятати довго. Можливо, я хочу надто багато, але це моя мрія.

Мене вчили цінувати кожну хвилину, обдумувати кожне слово, приділяти увагу кожній дрібничці, любити людей і бути доброю до них.

Писати навчилася я сама. Це все що я вмію і все, чого хочу.Найкраще що може бути для журналіста, це коли його статті змушують переживати якісь почуття. Я вірю що я зможу своїми словами творити історію України.

Саме тому я хочу стати журналістом.

Діана ГРАБЧАК,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ «Острозька академія»,

м.Кам’янське, Дніпропетровська область

, , переглядів: 243

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *