Чи зможуть селфі замінити родинні фото?

29.04.2018

Чи зможуть селфі замінити родинні фото?

Чи зможуть з часом селфі замінити родинні фото? Можливо, навіть, дуже скоро. Час йде, мода змінюється увесь час. Коли тільки було створено фотоапарат, в середині ХІХ століття, фото були розкішшю та рідкістю, а картини – “традиційним” зображенням сім’ї. Потім фотоапарат  став звичним предметом у родині. Створювали фотоальбоми, в яких було багато різних фото кожного з її членів. Це було сучасно та модно. Як і зараз. Але мистецтво фотографії не стяло на місці та  постійно рухалося вперед. Нині більшість фото зберігається на комп’ютерах та телефонах, а роздруковані фото в фотоальбомах вже стають рідкістю. В цьому і проблема. Цифрові  фотографії не матеріальні, вони не мають тієї душі, яка зберігається в старих знімках, потертих від частого носіння в задніх кишенях. Якщо ти “загубиш” фотографію на своєму пристрої, ти можеш почати турбуватися, але завжди є спосіб її повернути. Через це ти перестаєш цінувати фото як щось єдине і щось дорогоцінне

Якщо людину змалку будуть привчати до сімейного виховання, то селфі не зможуть повністю замінити родинні фото. Адже селфі – це, для початку, фото самого себе. Ти робиш фото, в кадрі якого, згідно правилу, знаходиться лише твоє обличчя, і це, можливо, навіть розвиває самозакоханість, що не є найкращим виходом для майбутнього людини взагалі. Яка мова може йти про знімки сім’ї, коли, припустимо, підліток бажає робити лише фото свого гарненького личка.

В більшості випадків селфі не роблять просто так. Для них спеціально фарбуються, вбираються і намагаються показати себе якомога привабливішим, часом навіть роблять з себе зовсім іншу людину, вбиваючи в собі всю унікальність особистості. Випадкові і спонтанні фото, які переважали в минулому, розкривали людей такими, якими вони були і є. На них людина жива, невдавана.

Більшість людей вже давно перейшли на цифрові фото та селфі. Не часто зустрінеш людей, які все ще клеють фото до альбому. Але, все ж таки, на роздруковані фото дивитися цікавіше.

Дарина НІКІФОРОВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Миколаївська обл.

Джерело фото: https://gloss.ua/citynews/120602-V-Mezhdunarodnyy-den-selfi-muzei-Kieva-budut-razdavat-podarki

, , , , , , , , переглядів: 124 820

Останні новини від OGO.ua


Кількість коментарів: 9
  1. Чудовий твір-роздум. Браво автору!!!

  2. дякую

  3. Честно, автор как-то слишком строго выражался на счёт селфи.Селфи – это фотография, а фотография это искуство. Просто для удобства фото делается на передней камере. С таким же успехом делались фото и с обычным фотоапаратом, и человек не изображает из себя кого-то другого, скорее больше показывает свой внутрений мир, и то, каким бы он хотел себя видеть. Нужно делать картинку визуально приятнее, именно по этому люди обрабатывают фото. На самом деле сам текст прикольно написан, оформлен, но мне не очень запал из за пары фраз, хотя это лично мнение автора, и опять же ничего против не имею

  4. Молодець. Дякую

  5. Большую благодарность передаёт анон автору текста! Написать такое огромное произведение, которое даже имеет смысл по такой теме нужно постараться.

  6. о какой самовлюбленности идёт речь? что за бред?

  7. В першому абзаці має бути мистецтво не стояло на місці а там пише не стяло на місуі 😆😆😆

  8. Петро Шевченко 15.04.2021 at 21:03 Відповіcти

    браво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *