Чи легко здійснювати мрії?

29.04.2018

Чи легко здійснювати мрії?

На нашій неймовірній планеті живе сім мільярдів людей, а разом з ними ще більше маленьких або великих,  невидимих або навпаки (видимих) мрій. Кожен по-своєму їх уявляє, а вони по-різному ощасливлюють своїх власників.

Мені здається, що мої мрії – хмарки, і я  дуже хотіла б, аби вони стали реальністю. Та чи легко це? В якомусь сенсі, це те, чого я  хочу досягнути, це мета, а для когось, можливо, ціль всього життя. На жаль, не завжди втілення мрії залежить від її власника. Дуже важко, коли людина безсила. Та поруч є дуже багато й тих, хто може допомогти.

Наприклад, у маленьких дітей мрії такі, що легко виконати: погратись, з’їсти солодощі, позабавлятись і тому подібне. У підлітків вже більші бажання: бути крутим і модним, мати прихильників, подорожувати, закінчити добре школу та вступити до університету. Батьки не можуть дати всього, чого дитина хоче, але, якщо  вона старатиметься, братиме участь у конкурсах чи змаганнях, олімпіадах, то зможе виграти те, що обов’язково допоможе, а, може, й цілком здійснить мрію.

А от вже сформувати, чого прагнуть дорослі важко, бо вони такі різні. Одні думають про кар’єру, інші – про дітей та рідних або мандри всім світом, або благочинність – усе неможливо перерахувати. Але дорослі, наче чарівники, частіше за всіх перетворюють мрії у реальність, роблячи себе й інших щасливими однаково, але з різних причин.

Наш світ безмежно великий, на якому живе безліч людей, неймовірно багато мрій. Не кожна мрія може здійснитися, але кожен з нас може зробити так, аби, хоч і маленька, але дуже заповітна чиясь «хмаринка» була не лише в думках. Давайте зробимо світ щасливіше – допомагаймо один одному в досягненні  чогось заповітного – мрії!

Софія ШЕПЕЛЄВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Донецька область

Джерело фото: https://www.live-and-learn.ru/catalog/article/vera-v-sebya/

, , , , , , , переглядів: 590

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *