Чи легко здійснювати мрії?

30.04.2018

Чи легко здійснювати мрії?

Як втілити свою мрію в життя? Усі ми хочемо, щоб наші бажання здійснювались, «жили» у реальному світі, не лише у  думках. Та крім кружлянь у своїх мріяннях, треба розуміти, що це завдання потребує великої та тяжкої праці, наснаги та сили волі. І головним на початку життєвого шляху мрії є її перевтілення в  мету.

Ми маємо усвідомити: ніхто не зробить це за нас, все так просто та легко  не прийде, наш успіх залежить від наших старань та наполегливості. Так, хотілося б мати чарівну палицю: махнув нею, замовив те, що хочеш, і ось – мрія у тебе в руках, і ти безмежно щасливий. Але ми живимо в реальному світі, де дива творимо ми – люди. І від нашої цілеспрямованості, впевненості та великого бажання досягнути поставленої мети залежить доля мрії.

Легке  досягнення цілі зовсім не тішить серце. Ніщо не приваблює так як сам шлях до мети: наші старання, здобуття нових знань, досвіду, цікаві знайомства, друзі, враження та незабутні історії.  Звичайно, будуть перешкоди, помилки, негаразди, але їх не треба боятися. Необхідно бути сміливим, вчитися на своїх похибках, вміти аналізувати та виправляти їх.

Часто кажуть: « Я не зміг побудувати свою кар’єру, вибитись у люди, тому що все вирішують гроші». Так, певне, у нашому світі існує така проблема, але справжні професіонали, розумні люди   завжди цінувались. Існує багато таких прикладів, коли особа з незаможної родини завдяки працьовитості, бажанню досягає величезного успіху. Саме такі особистості мають бути прикладом для кожного. Це доводить, що людина може  все. Ми маємо руйнувати всі кордони, межі, стереотипи, умотивовувати, що для нас не існує нічого неможливого, кожен може здобути всього чого бажає. Слід шукати різні шляхи, стукати в усі двері, не зациклюватись на тому, що про тебе подумають. Використовувати усі можливості, дарунки долі, так як іншого шансу може і не бути. Не боятися ризикувати, пробувати щось нове, можливо саме це приведе до мрії. Вірити у власні сили, бути впевненою та рішучою людиною, мислити лише позитивно, боронити правду та мету, самовдосконалюватись. Та основна задача на життєвій стезі: залишатися людиною, вірною своїм принципам, пам’ятати про своє істинне покликання та призначення мрії.

Мрійте! Живіть! Працюйте! Розвивайтесь! Насолоджуйтесь кожною хвилиною! Вірте! Не здавайтесь! Не відмовляйтеся від своєї мети! І тоді ви по-справжньому відчуєте себе щасливим.

Анастасія ОСТАПЕНКО,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Херсон

Джерело фото: https://2event.com/ru/events/1219740

, , , , , переглядів: 535

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *