Чи легко втілювати мрії?

10.05.2018

Як часто ми зустрічаємо таких людей? Одного прекрасного дня, в колі друзів, колег чи знайомих вони розповідають про те, що збираються працювати в крутій компанії директором, чи стати відомим на всю країну музикантом, на увесь світ космонавтом або просто набити собі величезне татуювання на грудях, пофарбувати волосся у всі кольори веселки та зробити пірсинг у носі… Здається, на перший погляд : «Та це просто базікало, який в результаті, нічого так і не зробить, як і більшість таких як і він». Але проходить не надто довгий проміжок часу, і ось, він відомий на весь світ музикант, директор успішної компанії з райдужним волоссям, татуюванням та пірсингом у носі, а в космосі він буває частіше, ніж дехто в кав’ярні.

Дивлячись на таких людей, здається, що втілювати свої бажання в житті немає простішого, але суть в тому, що їх не потрібно отримувати, їх потрібно здобувати!

І як би банально це не прозвучало, але щастя ніколи не летить у твої руки саме по собі, а мрії не збуваються, якщо лише тільки мріяти, адже, крім цього, потрібно і діяти!

Безумовно, у кожного з нас є свої мрії, проте ж не кожен втілює їх у життя. Для когось вони стають напрямком до дій, а для когось затишним куточком, в який можна втекти, сховавшись від реальності.

Ми дуже часто заздримо тим хто зміг досягти своєї мети, мовляв: « Йому просто пощастило»,- і навіть не уявляємо, скільки зусиль, старань та праці, було покладено, аби мрія усього життя нарешті здійснилась.

Якщо ви справді чогось хочете, ви обов’язково цього досягнете, можливо, не зараз, не завтра, не через рік і навіть не через десять, проте ніколи не здавайтесь, не опускайте рук, залишайтесь відданими своїй мрії і робіть усе для того, щоб втілити її в реальність. Ніколи не забувайте, що мрії існують для того, аби рано чи пізно справджуватись, можливо, слід просто трішки почекати.

Здійснюючи одну мрію, ми навіть не помічаємо, як досягаємо раніше здається неосяжних нам вершин. Щоб отримати бажане, потрібно щось таки та й робити, а не сидіти зі складеними руками, поки твоя мрія сама зробить усе за тебе, і спокійно постукає в твої двері, мовляв: «От вона я, бери, радій і насолоджуйся!».

Ви уже прочитали більшу половину статті і так і не отримали чіткої відповіді на своє запитання «Чи легко втілювати мрії?». Так ось що я вам скажу: «Беріть і втілюйте свої мрії в життя, а там самі побачите, легко це чи ні, адже в кожного є своя мрія і свій шлях її досягнення, і яким він буде не знає ніхто» Тож мрійте частіше, а ще частіше втілюйте свої мрії в життя, досягайте успіхів і ставайте від цього кращими!

Марія ШАВЕЛЬ,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Львівська область

, , , , переглядів: 1 138

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *