Як бути щасливою людиною?

23.01.2021

Напевно всі читали твір “Маленький принц” відомого французького письменника Антуана де Сент-Екзюпері. Багато хто вважає цей твір дитячим, але не я. На мою думку, цей твір саме для дорослих. Коли ти вперше читаєш цей твір, ти можеш не зрозуміти усього сказаного Маленьким принцом.

“Всі дорослі спочатку були дітьми, тільки мало хто з них про це пам’ятає“ – ці слова точно описують життя дорослих зараз. Поринаючи у свої клопоти й турботи, вони забувають про просте людське щастя.

У кожного різне сприйняття щастя. Але сприйняття дорослих, підлітків і дітей різняться. Діти радіють, коли отримують те, що вони хочуть, радіють від дрібниць, веселяться просто так. Для підлітків радістю є гарне проведення часу зі своїми друзями, зайнятість своїм хобі та свобода. А для дорослих, як вони вважають, стати щасливим важко. Частково мушу із цим погодитися.

Дорослі мають більше проблем та обов’язків, невідомих дітям та підліткам. Але напевно мало хто з них задумувався над питанням “Як стати мені щасливим?”.

Так, що ж таке щастя? Щастя – це стан людини, коли вона задоволена життям. Але не завжди ми можемо бути щасливими. Тому треба радіти всьому, коли є можливість. Навіть якщо ви зробили помилку чи відхилилися від мети, шукайте компроміси.

А ще смійтесь, побільше смійтеся! Кожній людині личить усмішка. Та й наука довела, що 1 хвилина сміху продовжує життя на 5 хвилин. І як казав Маленький принц: “Сміх для мене – ніби джерело в пустелі”.

Поліна БУБЕНЩИКОВА, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

, , , переглядів: 211

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *