Що таке щастя?

23.01.2021

Для когось щастя – це мати великі статки. Для когось – повна родина за столом, сміх здорових дітей. Люди обирають для себе різні визначення цього маленького слова  –  щастя. Давайте розміркуємо, що ж воно таке?

Всі на світі хочуть буди щасливими. Гарантовано, вони стають ними хоч на мить. Адже щастя – мінливе. Ось ти відчуваєш, як воно наповнює твої думки, а ось вже й не згадаєш, яке воно. Кожний створює для себе своє щастя. Адже кожний із нас може більше працювати, більше навчатись щоб досягти своєї омріяної цілі. Коли ви займаєтесь улюбленою для себе справою, ви також наповнюєтесь щастям, тому ніколи не займайтеся не доречним для себе ділом. Як навчав нас Григорій Сковорода: “Щасливий, кому вдалося знайти щасливе життя, але щасливіший, хто вміє користуватися ним”.

Іноді люди закидують свої справи напівдорозі. Адже завжди є хейтери, яким буде не подобатись те, чим ви займаєтесь. Можливо, вони навіть не помічають, що вас образили, але є інші, які роблять це навмисно. У цьому випадку, потрібно закінчувати спілкування з ними, і шукати собі тих, хто буде тебе підтримувати у всіх твоїх починаннях.

Ніколи не опускайте свої руки, і ви обов’язково отримаєте те, до чого прагнете . Адже кожен із нас кує своє щастя.

Ольга ПІДЛІСНА, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

, , переглядів: 147

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *