Що шукає у соціальних мережах моє покоління?

23.01.2021

Соціальні мережі вже давно не новина для сучасного світу. Вони стали частиною наших буднів. Зараз навіть не уявляємо, як можна жити без гаджетів і соцмереж. Онлайн-спілкування вже стало буденністю.

Найпопулярніші соціальні мережі: такі як фейсбук, ютуб, інстаграм, твіттер, пінтерест та інші – відомі багатьом користувачам. Але ж там можна не тільки спілкуватися, ми також багато чого шукаємо: починаючи із модних шкарпеток, закінчуючи важливими документами та статтями.

А чи замислювалися ви про те, що саме шукають у соцмережах користувачі?  Відповідь на це питання вирішила пошукати у колі друзів. Тому я зробила соціальне опитування в інстаграмі. Відповіді розділилися  на декілька типів. Перший – інформація для  навчальних проектів,або ГДЗ (тобто – рішення домашніх завдань)  для школи, і щось  про життя. Другий – різноманітні розважальні програми та конкурси, телешоу та проекти. І третій – що-небудь для себе, наприклад естетичні фотографії для задоволення внутрішнього перфекціоніста, може фото якоїсь одежі чи прикрас, які потім шукатимеш у магазинах свого міста. Мої подруги, окрім естетики, шукають фотографії улюблених акторів та співаків. Стрічка пошуку в мами та бабусі забита назвами різних фільмів та серіалів. Татусь завантажує книги і відеоуроки, а брат – різні  пісні та кумедні відео.

Під час власного пошуку та дослідження теми знайшла канали з вивчення мов(російської, української, англійської, німецької, іспанської, тощо) і навіть для тренувань із прописаним планом підготовки себе і свого тіла до літа. Так, так, саме до літа! Це не одрук. Бо пора олів’є таки настає і, мало хто встоїть перед такою спокусою.

Сучасні можливості навчання онлайн доволі широкі і відмовки на зразок:  «далеко їхати», або «не вистачає часу» вже якісь неоригінальні. У наш час можна увімкнути лекцію і стояти вимішувати тісто для різдвяних пряників. Тож, не вигадуйте собі причин чогось не робити, а користайтеся усіма доступними можливостями. А ще поцікавтеся у друзів, а що цікавого знаходять у соцмережах вони. Результат може Вас здивувати.

Марія ЯКОВЕЦЬ, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

, , , переглядів: 136

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *