Острозька академія приємно вражає

21.06.2018

Острозька академія приємно вражає

Скажу чесно, я вважала, що в маленьких містечках неможливо чогось досягнути, що лише університети у великих містах здатні показати мені світ. Я ще з дитинства обрала професію журналіста, вона вимагає багато сил і часу.

Школа універсального журналіста запрошує на навчання учнів 9-11 класів з усієї України

У цій справі не затримуються скуті та сором’язливі люди. Я вважала, що не зможу відкритись, але Острозька академія та професіонали своєї справи прийняли мене у свої «теплі обійми». Я стала учасницею Школи універсального журналіста на базі Національного університету “Острозька академія”.

Мене вразили викладачі і те, як вони проводять лекції. Ти одразу розумієш: вони займаються улюбленою справою життя. Викладачі підносять потрібну інформацію легко та доступно. У них одна ціль – запалити ваші очі вогнем знання.

Вам надаються всі можливості: проживання у гуртожитку, повна інформація у бібліотеці, викладачі, які готові навчити вас чогось. Ваше завдання – не втрачати жаги до знань.

Студенти, будучи ще на другому курсі, вже можуть знайти собі роботу за фахом. Тобто людина не лише може займатися тим, що любить, а й мати високий дохід. Звісно, доведеться попрацювати, та хто ж казав що буде легко.

Проте, знайте, ваша праця не залишиться без уваги. Адже кожна бджілка отримує за роботу мед, а людина – забезпечене та світле майбутнє.

Нікола КУРГАНСЬКА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Львівська область

, , , переглядів: 596

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *