Книга – це не тільки наш друг…

23.01.2021

Книга – це не тільки  наш друг,  але й наш постійний вірний супутник

 Д. Бідний

Читаючи книги, ми самі малюємо собі картину всього,  що відбувається.  Ми поринаємо у світ  фантастики й пригод. Адже кожна прочитана книга,  це якесь  відкриття. Книга – наш друг.  Читання  розкриває людську душу  та її  внутрішній  світ. У читаючих людей багатий словниковий запас  слів, і вони  вільно  розмовляють,  висловлюють свою власну  думку. Із ними завше є про що поговорити. Тепер читають значно менше, не тренують пам’ять, не розвивають себе.

Не надто полюбляє книги і мій дев’ятирічний братик. Хоча помітила, що деякі казки та кольорові енциклопедії йому подобаються. Тож, запропоную свій то книг,які б точно порадила йому.

“Енциклопедія  про тварин “- це книга,  що  містить  понад  300 фактів про тварин  і навіть  більше.  І дітлахи завдяки  таким книгам дізнаються багато чого нового, різноманітного і перед їхніми оченятами розкривається цікавий  невіданий світ пригод.

“Стійкий олов’ яний солдатик”- це казка про неймовірні  пригоди  солдатика, який був міцним, незламним ,  незважаючи  на всі небезпеки, які його чатували.

“Аліса в країні  чудес”-  книга,  в якій кожна дитина зможе поринути  у світ магії та фантастики.

“Пеппі Довгапанчоха”- неймовірні  пригоди  неслухняної дівчинки, яка робить  усе, що заманеться. Але насправді  Пеппі є доброю,  чуйною дівчинкою, яка завжди  прийде на допомогу. Ця книга, я вважаю, змусить енергійних дітей сісти і поринути у світ  читання.

Впевнена, що непосидючу малечу моя добірка зацікавить. Може, хтось навіть закохається у дивовижний світ книг.

Оксана УСПАСЬКА,  випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

, , переглядів: 140

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *