5 книг, які я пораджу прочитати молодшому брату чи сестрі

23.01.2021

Усі люди виросли на книгах. Спочатку нам читали їх дорослі, а згодом і ми самі. Нам було цікаво прочитати нову історію та дізнатися щось нове. Але з появою гаджетів зявилася проблема зацікавлення нового покоління у читанні. Тому, я хочу поділитися списком книг, які я пораджу прочитати молодшому брату чи сестрі. Ці книги дуже легко та цікаво читати, а тому їх буде корисно прочитати кожній дитині.

1. У кожній книзі – історія протистояння добра і зла, але не всі історії мають хороший кінець. Інтрига зберігається до останньої сторінки. Хто ж переможе? У серії книг Муні Вітчер «Ніна» дуже подобається спостерігати за розвитком історії головної героїні Ніни та її друзів. Усі разом вони борються проти князя Каркона, який кожен раз готує для них нові несподіванки та усіма способами намагається здобути владу над планетою Ксоракс. У свої 9 років я просто обожнювала цю книгу, а тому можу рекомендувати її іншим.

2. Також хочу поділитися книгою Люка Бессона «Артур і мініпути» та «Артур і війна двох світів». Це дитячий фентезійний роман у якому розповідається про хлопчика Артура, який читаючи старовинну книгу дізнався про країну мініпутів, а згодом зміг потрапити у неї і допомагав тамтешнім жителям боротися зі злом. Саме завдяки такій задумці малі читачі можуть отримати велике бажання читати, бо хто знає, може й вони зможуть потрапити у дивну країну.

3. «Неприємності замовляли?» Тетяна Парнюк. Ця книга підійде для юних шукачів скарбів. Правнучка відомого археолога разом зі своєю подругою знаходить записи вченого про скарб давніх киян і згодом приймає цей подарунок долі. Шукаючи його, вони дізнаються багато таємниць минулого і намагаютьсявирішити всі проблеми.

4. У дитинстві я прочитала найбільше книг Роальда Дала. Наприклад «Чарлі і шоколадна фабрика» – неймовірна історія про хлопчика та випадок, який змінив усе його життя. Він потрапив разом з іншими дітьми на шоколадну фабрику дивного Віллі Вонки і, завдяки своїй доброті та розуму зміг досягти його прихильності та кращого життя.

5. Наступна його цікава книга – «Матильда». Про п’ятирічну дівчинку, яка відрізняється від своїх ровесників високим інтелектом та неймовірною любов’ю до читання, вона проходить через зневагу батьків та вчинки тиранічної директорки. Але вона бачить у своїй вчительці вірного друга та разом з нею проходить через усі випробування.

Мар’яна ПЕНСЬКА, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

, , переглядів: 131

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *