Молодих журналістів запрошують на тренінг від ЄС

31.05.2018

Молодих журналістів запрошують на тренінг від ЄС

7-8 червня 2018 р. двадцять молодих онлайн- та тележурналістів мають змогу відвідати тренінг «Як розповідати впливову історію на тему ЄС», організований проектом ЄС Open Media Hub.

Дводенний тренінг спрямований на удосконалення редакційних і письмових навичок, а також навичок монтажу. Під час нього, у режимі реального часу, учасники будуть створювати відео матеріали, які стосуються проектів і діяльності Європейського Союзу в Україні з використанням інформаційних джерел, доступних у країні та онлайн. Упродовж тренінгу учасники будуть створювати цікаві та інформативні сюжети, актуальні для своїх редакцій у придатному для трансляції форматі. Виготовлені під час тренінгу сюжети будуть опубліковані/транслюватися в місцевих ЗМІ та стануть доступні для обміну й використання на онлайн платформі Open Media Hub.

Такі заняття допоможуть сформувати та покращити навички медіа фахівців та їхніх ЗМІ. Тренінг дасть змогу зрозуміти основи прийняття рішень ЄС та заохотити учасників висвітлювати теми Євросоюзу в рамках редакційної політики своїх видань, використовуючи актуальні джерела, дані та відео.

Фокус на практичні заняття допоможе журналістам легко орієнтуватися в наявних інформаційних ресурсах і створити теле- та онлайн сюжети про проекти ЄС.

Тренінг будуть проводити досвідчена спеціалістка в сфері теле- та онлайн журналістики Зоя Чарльз та оператор/відеоредактор Саймон Хастінгс.

Під час практичних вправ, учасники отримають практичні знання, як визначати актуальні інфоресурси в Україні та онлайн. Для участі в тренінгу журналісти мають представити опис сюжету в рамках актуальних для України тем і проектів. На час проведення тренінгу прохання до учасників мати з собою власне спорядження для зйомок і монтажу.

Реєстрація доступна за посиланням: www.openmediahub.com. Крайній термін реєстрації  – 4 червня до 11:45. Заявки журналістів, які брали участь у попередніх заходах та підписали Меморандуми з Open Media Hub, будуть розглядатися в першу чергу.

Проект Open Media Hub спрямований підвищити професійні навички журналістів та медіа менеджерів, а також підтримати виробництво аудіовізуального контенту та онлайн матеріалів у країнах Європейського сусідства задля розвитку незалежних ЗМІ. Проект реалізує Консорціум на чолі з Фондом Томсон (Thomson Foundation) та європейськими медіа-організаціями, такими як France Médias Monde, European Journalism Center, Action Global та Free Press Unlimited.

, , , , , , переглядів: 619

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *