Успіх – це гармонія

05.06.2018

Успіх – це гармонія

Не так складно заробити певну суму грошей, як складно заробити їх, займаючись тим, що тобі до душі. Отримуючи задоволення не лише від заробленого, а й від процесу заробляння. Знайти роботу, яка приноситиме тобі задоволення і фінансове, і моральне.

Щасливі ті люди, які роблять те, що їм подобається, і за це ще й отримують гроші. Нещасні ті люди, які працюють зціпивши зуби, але не кидають неулюблену роботу.

Не так складно стати батьками кількох дітей, як складно поєднати сім’ю з іншими сторонами свого життя. Отримуючи задоволення від кожної з них. Розглядаючи сім’ю не як добровільне рабство, а як один із життєвих проектів, які потрібно будувати “з головою”, вкладаючи душу – все одно як будинок для себе.

Щасливі ті люди, які знайшли в сім’ї крила, що піднімають догори й підтримують у життєвому польоті, а не тягар на шию, що тягне на дно випробувань долі. Нещасні ті люди, які вибір шпалер для квартири обмірковують ретельніше, ніж етапи реалізації проекту “Сім’я”.

Найщасливіші ж – ті, хто досягнув гармонії. Гармонії між професійним і особистим, між заробітком і самореалізацією, між частинами життя “на роботі” й “поза роботою”. Кому затишно наодинці з собою і водночас комфортно – у колі близьких. Хто невимушено почувається на лінії життя: усвідомлено присутній у теперішньому, бачить своє життя у майбутньому, перетворюючи це бачення на конкретні кроки, а в минуле дивиться не з болем, а з розумінням досвіду, уроків, ресурсів.

Напевно, саме таких людей можна і варто називати успішними. Тому що успіх – це не так про рівень життя, як про якість життя. Це показник не кількісний, а якісний. Успіх – це гармонія.

Віталій ГОЛУБЄВ

, , , , переглядів: 998

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *