Представник чоловічої статі про фемінізм

22.12.2021

У наш час фемінізм перетворився на тренд. Дехто, за допомогою різних соціальних мереж та мітингів, справді просуває корисну інформацію в люди про фемінізм, а дехто, сприймає його як спосіб для наживи. Маю на увазі людей, які говорять про фемінізм, просто тому що це модно, і щоб заробити підписників на TikTok.

Оскільки фемінізм – це рух, у цього руху є своя анти версія – антифемінізм. Як не дивно, фемінізм більш популярний серед представниць жіночої статі, а антифемінізм – у чоловічої, хоча, звісно ж є випадки де жінки проти фемінізму, а чоловіки за.

Особисто я намагаюсь не вступати у суперечки про це, але вважаю себе більш феміністом, ніж антифеміністом.

На мою думку, зараз антифемінізм популярний саме через людей-феміністів, які підтримують  цей рух лише для наживи, і не несуть правильної інформації про нього, або просто є чоловіконенависниками. Я вважаю що бути антифеміністом, просто через те що ти проти того, щоб жінки мали рівні права з чоловіками, безглуздо. Тому “неадеквати” є і серед представників антифемінізму.

Все ж, фемінізм, як мені здається, дуже потрібен у арабських країнах, у країнах, де поширений  іслам. Проте наші феміністки і феміністки зовсім не мають впливу на ситуацію там. Якщо в деяких країнах, безперечно, у жінок прав дуже мало, то мене це обурює. На мою думку, це зв’язано з тим що суспільство в Європі та Америці рухається вперед з часом, а а в деяких країнах певні суспільні правила, як на мене, вже застаріли.

Це стосується не лише  прав, а і відношення до жінок. Я говорю про сексизм, насильство і мізогінію у відношенні до жінок. Скільки б ми не говорили про те, що фізично жінки нічим не слабші за чоловіків, все ж, чоловіки сильніші. Але в наш час фізична сила майже нічого не вирішує, а для самозахисту завжди існують такі речі як перцовий балон.

Дуже добре те, що в нас час інформація максимально доступна для кожного, і можна з легкістю вивчати ту чи іншу діяльність, рух, чи суспільство, головне лише прагнути до саморозвитку.

Потрібно пам’ятати, що у кожної людини має бути право на вибір, і кожна людина заслуговує  на щастя.

Станіслав РУБАНЯК,

випускник Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

 

переглядів: 35

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *