Журналіст – це не професія, це стиль життя

15.11.2020

Журналіст – це не професія, це стиль життя

Журналіст – дуже захоплива, цікава, але й, найголовніше, потрібна професія! Щоб ми робили без новин? Як дізнавалися інформацію, події?

Із року в рік люди йдуть здобувати фах журналіста, аби згодом розширювати кругозір інших. Аби давати людям цікаву, повчальну і обов’язково достовірну інформацію.

Праця журналіста не тільки складна, але ще й небезпечна. Тому що кожен день він робить усе, щоб досягти мети та знайти, зробити гарний репортаж, матеріал. Ця професія дуже шанується у суспільстві, проте інколи люди паплюжать все, вони не гідні називатися журналістом.

Чому ж кажуть, що журналіст – це не професія, це стиль життя?

Напевно, тому що це насправді так. Можна не мати освіти, але бути професіоналом своєї справи. Як я розумію, професія – це коли, скоріш за всього, ти повинен робити, працювати тільки тому, що треба. А стиль життя – це коли все йде від серця, від самісінького серця. Де б ти не був, чим би не займався, але все одно залишався тим, ким ти є. Чи то журналіст, чи то письменник, або лікар. Тільки ти вибираєш, ким тобі бути! Все повинно йти від серця!

Віталій ПРОДАЩУК,

випускник Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Дніпро

переглядів: 76

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *