Журналіст – це не професія, це стиль життя

22.11.2019

Журналіст – це не професія, це стиль життя

Журналістика – це більше ніж просто професія.

Журналістика – це не тільки репортерство:

піти, побачити й розповісти про те, що відбувається.

Журналістика – це свого роду спосіб життя.

Любомир Гузар

Журналістика – це вид професійної діяльності, який передбачає збір, зберігання та періодичне розповсюдження актуальної суспільно-значущої інформації через засоби масової інформації.

У якій би галузі журналістики ви б не працювали, ця професія завжди пов’язана з творчістю. Саме так її треба сприймати. Слово – потужна зброя. Саме тому професійність журналіста – в обережному й обдуманому ставленні до кожного слова. Слово є силою, якщо воно не пусте.

У сучасному світі журналісти і репортери є тією силою, що формує громадську думку і впливає на неї. Завдяки оперативній роботі журналістів, люди дізнаються про те, що відбувається в близьких і далеких куточках світу. Вони перебувають у центрі подій і прагнуть знаходити цікаві для людей теми.

Журналісти без перерви: і вдень, і вночі тримають руку на пульсі подій, що відбуваються. І не тільки висвітлюють їх, але й впливають на наше життя. Журналіст повинен подавати матеріал так, щоб допомагати людині розвиватися.

Сама специфіка роботи журналіста є доволі складною, робочий час журналістів нелімітований, тому що у світі постійно відбувається щось нове, про що кореспонденти повинні інформувати людей. Щоб отримати матеріал для статей і передач, журналісти беруть інтерв’ю, відвідують прес-конференції, збирають інформацію із різних офіційних і неофіційних джерел.

Отже, можна зробити висновок, що журналіст – це не тільки професія, а ще й стиль життя. Чому стиль життя, запитаєте? Тому, що журналісти стежать за кожною новиною 24/7. А вже потім повідомляють всьому світу про ті події, які сталися на даний момент.

Костянтин КРОХМАЛЬ,

випускник Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Харківська область

переглядів: 78

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *