Журналіст — це не професія, це стиль життя

13.08.2019

Журналіст — це не професія, це стиль життя

З дитинства я цікавилась питанням, ким хочу стати, коли підросту. За чотирнадцять років “обрала” безліч професій, від перукаря до космонавта.

Але з кожним роком, я дорослішала і починала розуміти, що танці, спів, плетіння зачісок, то все є хобі. Тоді поміркувавши, у мене з’явилась ідея стати адвокатом. Адвокат знає закони, а також права та обов’язки кожної людини, тобто вона буде завжди справедливою і правою. Цим мені сподобалась ця професія. Потім я передумала бути адвокатом і була у плутанині.

Через деякий час я зрозуміла, що хочу мати професію, яка не тільки буде приносити мені задоволення, але й користь для оточуючих. І саме в цей момент вирішила стати журналістом.

Журналіст – це професія розумних і відчайдушних людей, які змінюють світ на краще. Вони шукають інформацію, яка буде корисною для інших. Пишуть статті, котрі не подобаються політикам. І тому ставлять своє життя під загрозу. Тобто журналісти виступають за справедливість та захищають права людей. Саме ця ознака найбільше подобається у цій професії. Журналісти надають нам інформацію через телевізор, розповідаючи про те, що відбувається на даний момент в світі.

Отже, можна зробити висновок, що журналіст – це не тільки професія, а ще й стиль життя. А чому стиль життя? Бо журналісти стежать за кожним днем, за кожною новиною, яка відбулася в світі та досліджують її. Потім повідомляють нам про події, які сталися на даний момент. Тобто, завдяки їм люди знають подробиці кожного випадку.

Валерія ВОЙШЕЛЬ,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Кривий Ріг

переглядів: 151

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *