Здоровий підхід або швидкодіюча дієта?

14.10.2020

Здоровий підхід або швидкодіюча дієта?

Не зовсім звичайна тема для підлітків, але все-таки досить актуальна.  Здається, всі дівчата колись думали, що потрібно скинути зайву складочку на животі або той нещасний сантиметр в стегнах.

Але що ж робити?  Вводити в пошуковику “як скинути 3 кілограми за тиждень”  або все-таки розібратися в цій темі? Подумаємо!

Я не буду писати, що мені все подобається, і треба любити себе таким, який ти є.  Ні!  Якщо ти хочеш скинути той зайвий кілограм і будеш почувати себе впевненіше, то зроби це!  Чому ні?  Зрозуміло, що багатьом це і не треба, але якщо дівчинка хоче – нехай схудне  і побачить, чи змінилося її  життя і відчуття цього світу.

Я можу сказати точно, що ніколи не вірила в чудодійні дієти або щось подібне.  Я просто хотіла, але нічого не робила. Але так було раніше. Пів року тому я почала вивчати схуднення, читати статті та дослідження і стежити за людьми, які розповідають, як правильно все зробити. І, насправді, це дуже цікаво.

Але хочу сказати одразу, що потрібно багато сил і сила волі.

Дівчата, розчаровую вас, будь-яка “швидка” дієта вам не допоможе. Можете тижнями їсти самі овощі чи каші, або взагалі тільки пити воду, але від цього буде лише шкода організму. Здавалося б, що все добре, ви позбавилися зайвих кілограмів швидко, але ні. Навіть якщо ви скинете пару кілограмів, чекайте через тиждень їх знову та ще парочку у подарунок. Так як схуднути без шкоди організму, спитаєте ви, багато тексту, але дієвого способу так і не розповіла. Барабанна дріб. Дефіцит калорій! Два слова, 14 літер та здоровий спосіб схуднути. Насправді, нічого складного немає, але потрібне велике бажання та сила волі. По формулі ви вираховуєте свою норму, мінус 15-20 відсотків і все. Харчуєтесь попередньо усе зважуючи, записуєте кожен продукт, кожну страву і все. Нічого складного. Так, я згодна, це буде займати більше часу й сил, але ви ж хочете позбавитись зайвого, чи не так? Трошки пізніше ви ще добавляєте спорт і усе. Сантиметри на талії будуть зникати, а посмішка у вас з’являтися.

Не потрібно вірити статтям, яки гарантують вам швидке схуднення. Запам’ятайте! Здоровий результат не буває швидким. Потрібен час.

Тож, бажаю вам омріяних результатів та посмішки в очах. Хай щастить! Бережіть себе!

Марія ЄФІМОВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Харків

переглядів: 30

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *