Якими ЗМІ цікавляться в моїй родині й чому

14.10.2020

Якими ЗМІ цікавляться в моїй родині й чому

Дізнаватись новини цікаво всім. У цьому допомагають засоби масової інформації, які скорочено називають ЗМІ. Я розповім, яким ЗМІ надають перевагу в моїй родині.

Які ж ЗМІ читають/дивляться у моїй родині й чому? У Липоводолинському районі Сумської області, де я проживаю, існує лише одна газета, з якої можна дізнатися всі новини. Вона має назву “Наш край”. З цього часопису можна дізнатися про всі головні події, що відбулися у нашому районі. Газета складається з 12 сторінок, на 3 з яких розміщені оголошення та привітання. Цей часопис читає вся сім’я. Також, бабуся виписує газету, яка має назву “ Життя. Історії”. В ній розповідають життєві історії.

Вся наша родина дивиться телебачення. Кожний член родини має свою улюблену програму та канал. Тато з бабусею обожнюють канали, на яких показують новини. Одні з яких :”Zik”, ”Перший” , ”Рада”, ”Україна 24”. Мама не дуже захоплюється телебаченням, вона може дивиться всі новини з Facebook або ТСН. Я з самого дитинства переглядаю новини з татом і саме він мене на них “підсадив”. Я обожнюю дивитися їх по “СТБ”. Чому ж я їх переглядаю? По-перше, через цікавість. По-друге, я українка і я повинна знати про все , що відбувається в Україні.

Найулюбленіша програма всіх членів родини – це “Сьогодні”, що транслюється по телеканалу “Україна”. Особливо вражає професійність ведучих. Я можу впевнено сказати, що ці люди повністю віддаються своїй роботі.

Засобів масової інформації – мільйони. Тому обирайте тільки ті передачі новин, які будуть збагачувати знаннями та ощасливлювати душу.

Олеся ТАЦЕНКО,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Сумська область

переглядів: 143

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *