Які книжки повинен прочитати кожен?

23.01.2020

Які книжки повинен прочитати кожен?

Я задався таким питанням :”Які книжки мене надихають ?Відмітив для себе 5 книжок , які повинен прочитати кожен. В цей список я включив автобіографії відомих людей , книжки з саморозвитку та книжки з бізнесу. Ця збірка орієнтована для підлітків. (Оскільки більшість названих книжок не перекладені українською мовою, або принаймні мені не відомо про такі переклади, наводжу їх назви російською).

  1. Арнольд Шварценеггер – «Вспомнить всё. Моя невероятно правдивая история ».

  2. Роберт Кийосаки- «Богатый папа , бедный папа».

  3. Бен Карсон – «Мысли широко».

  4. Робин Шарма – «Кто заплачет , корда ты умрёшь».

  5. Ричард Брэнсон – «К чёрту всё!Берись и делай!».

Арнольд Шварценеггер – «Вспомнить всё. Моя невероятно правдивая история »

«Америка була такою ж великою, як я завжди уявляв собі в моєму дитинстві, яке провів у сільській Австрії. Так що я не повинен був прикидатися збудженими і щасливими, коли я грав сцену, в якій мій герой Геркулес вступає на Таймс-Сквер у моєму першому фільмі «Геркулес в Нью-Йорку» випущений в 1969» – з цих слов автор починає книгу. Ця книга допоможе відчути справжній hard work. Історія життя автора розповідає проте , як тяжко працював Арнольд. На своєму прикладі автор показує свій погляд на світ. Якщо ти не можеш знайти сили , щоб почати підкорювати світ , то ця книга для тебе.

Роберт Киёсаки- «Богатый папа , бедный папа»

Автор цієї книги розповідає історію свого батька , який був доктором наук і міг забезпечити свою родину. Водночас є друг головний герой – не справжній батько , який закинув навчання у 8 класі , але також може піклуватися про свою родину. Після смерті несправжній батько залишає своїм дітям по декілька мільйонів , а доктор наук помер і залишив своїм дітям борги та податки. Чому так вийшло? Відповідь на це питання доведеться знайти тобі з автором. Ця книга дає основні поняття в маніпуляції грошима.

Бен Карсон – «Мысли широко»

«Знаючі і віддані люди дали мені краще . Я хочу зробити цих люди центром уваги, принаймні хвилину. Вони це заслужили. Крім того, я хочу подякувати всім людям, які допомогли людині на ім’я Бен Карсон піднятися з п’ятого класу школи, де він був найгіршим учнем, до начальника відділу дитячої нейрохірургії в Клініка Джона Хопкінса. Крім того, що наймолодша людина коли-небудь посідавши таку посаду, ваш скромний слуга також є єдиним чорним лідером в цій всесвітньо відомій установі. Бог дав мені здібності, але я б ніколи не зрозумів, мій дар, я б ніколи не зміг використовувати його, якщо інші люди не витрачали час на мене, якщо вони не поділилися своїми власними подарунками зі мною, даючи найкраще, що вони мають» – ці слова звучать на початку книги. Ця історія повинна вселити впевненість в читача. Вона розповідає історію від гіршого учня 5 класу до начальника відділу дитячої нейрохірургії. Книга допоможе зайти сили в складні моменти життя.

Робин Шарма – «Кто заплачет , корда ты умрёшь»

Це книга яка запустила мої думки в бік успішного життя. Люди завжди гадали :«Як залишити після себе слід в житті?» Є багато легенд з цього плану . Одна з них легенда про звичайного хлопчину. Колись давно в одному селі жив хлопчик. Одного разу грав він на поляні і побачив , що там стоїть будинок. А там дідусь рівняв тільки-но зроблені сходинки. Хлопчик загрався та наступів на ще не твердий цемент. Дідусь вий шов з будинку і побачив слід на сходах . Хлопець попався та отримав прочухана. Хлопець виріс і поїхав в світ. Не знайшовши себе він повернувся через декілька літ. Але ніхто його не пізнав. Він не залишив після себе ні дітей , ні будинку , ні дерева. Лише один слід на сходах будинка одного старого – усе що залишилося. Ця книга змушує шукати відповідь на питання , яке вказано в назві.

Ричард Брэнсон – «К чёрту всё!Берись и делай!»

Ця книга найпростіша і найважливіша , тому що в ній автор розповідає про історії зі свого життя , а що з цього виділити кожен вирішує сам «Найкорисніші ті книги, які змушують читача доповнювати» – писав Вольтер в своїх роботах. Цю тему піднімають і в художніх творах . Наприклад: з цього приводу висловлювався Шерлок Холмс у творі «Етюд малинових тонів». Рекомендую цю книгу прочитати насамперед.

Це не всі книги, які я радив би прочитати, але саме з цими варто ознайомитися насамперед.

Максим МАКАРЧУК,

випускник Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Луганська область

переглядів: 71

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *