Якби я виграв мільйон

27.03.2020

Якби я виграв мільйон

Ймовірно кожен мріяв виграти в лотерею, або просто, гуляючи вулицею, знайти цілий МІЛЬЙОН та навіть створював плани як його витратити. Наприклад: купити машину або забезпечити потрібними речами деякі притулки для безхатьків або тварин.

Якщо б я виграв мільйон, то я б не витрачав його даремні речі типу дорогого брендового одягу, а зробив так, щоб ці гроші робили мені гроші. У цій ситуації я б поступив так: частину грошей можна покласти на депозит у якийсь банк, а іншу частину я б вклав у нерухомість, бо саме нерухомість є однією із головних потреб людини (звичайно після їжі та води). Доки я не повнолітній, здаю цю, отримую прибуток та додаю ці гроші на депозит. Так за ще декілька років мого навчання в школі у мене збирається кругленька сума на рахунку. А вже на ці фінанси можна відкрити невеликий бізнес, який в подальшому житті окупить свої вливання у декілька десятків разів.

Мабуть багато хто запитає: «Чому ти обираєш саме нерухомість?». Я обираю саме нерухомість, бо жити не на вулиці – це нормальне бажання кожної людини. Але оскільки інколи людині не по кишені купити свою власну квартиру або взагалі місце, де можна жити, на допомогу приходять орендодавці, які готові надати своє житло вам за нормальну плату. Також якщо ви молодий підприємець, для якого купити приміщення офісу – дуже дорого, а без офісу не обійтись, то на допомогу знову прийдуть власники, які готові вам надати потрібну територію.

Цікавий факт: Ви з більшою вірогідністю станете кінозіркою, ніж виграєте джек – пот. Речей, які можна отримати в порівнянні з виграшем в лотерею – безліч. Шанси на отримання максимального виграшу в США складають близько 1 до 259 мільйонів, а це означає, що крім усього іншого ви швидше станете кінозіркою. У вас також саме статистично більше шансів стати володарем золотої медалі на олімпійських іграх або президентом. Також National Geographic стверджує, що ймовірність влучання в вас блискавки і то вища, ніж вірогідність великого виграшу в лотерею.

Хоч шанс на виграш джек–поту все–таки існує, варто не покладатися на вдачу, а прагнути досягти усього самому.

Тимофій ДЕМЧУК,

випускник Школи універсального журналіста на базі НаУ «Острозька академія»,

Запоріжжя

переглядів: 427

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *