Якби я виграла мільйон гривень

13.08.2019

Якби я виграла мільйон гривень

Частенько буває, що хочеш випробувати свою удачу. Купиш лотерейний білет за 5 гривень, пачку печива, у яку поклали сюрприз, зателефонуєш на якусь програму і відповіси на призове запитання. Тоді й перевіряєш: чи всміхнулася тобі фортуна або ж і зовсім відвернулася.

А ось мільйон – це вже значна сума. Мислю раціонально, тому не вірю, що колись виграю такі гроші. Їх можна хіба що заробити важкою працею. Але ж чарівниці фантазії все під силу. Та й помріяти ніхто не забороняв. Отож уявімо , у мене в руках -мільйон гривень. Куди їх витратити? Ідей ще більше, аніж грошей.

Хочеться і новеньку сукню, гарненьку сумочку, відерце морозива….., але ж –стоп! Витратити такі гроші на якісь дурниці? Ні! Моя відповідь очевидна. Треба вкладати їх в щось грандіозніше. Подивись навколо, можливо, є те, що потребує твоєї інвестиції.

Я не довго думала. Якби в мене справді були ці гроші, я б витратила їх на дозвілля дітей у моєму селі. Наш населений пункт великий, проте для молоді у п’ятитисячному селі є лише школа, стадіон при ній та дитячий садочок. Дуже мало можливостей. Талановитих дітей достатньо. От було б добре організувати якісь гуртки, секції, безкоштовні для жителів села. Купити все потрібне, домовитися з викладачами (спеціалістів багато в Києві, а ми живемо не так і далеко від столиці).

Коли я була молодша, то відвідувала гурток малювання, проте він згодом зник, вчителька тяжко захворіла, сільська рада не мала грошей для фінансування. Було б круто купити фарби, палітри, полотно, пензлики, нові мольберти, виділити приміщення , зробити в ньому гарний ремонт, привезти кілька художників з Києва, а , можливо, знайшлися б і сільські аматори. Це неабияк допомогло б розвитку нашої молоді. Зараз багато підлітків не знають чим себе зайняти, тому їм на дорозі зустрічаються шкідливі звички, неблагополучні компанії, хуліганство. Якби кожна дитина мала б якесь заняття у свій вільний час, то таких проблем було менше. І тут не лише про малювання. Як не вистачає спортивних секцій: гімнастика, теніс, шахи, футбол, баскетбол, легка атлетика! А ось наші дівчатка люблять вишивати, тому гурток вишивальниць дав би їм ще більше ідей для творчості і навчалися б чогось нового. Так само можна було б запросити відомих спікерів , блогерів. Вони б розповіли, як досягнути успіху, свої секрети, нюанси, пов’язані з їх роботою. Для випускників гарними б стали профорієнтаційні вечори та заходи. Можна поділити дітей на клуби за інтересами, хай відвідують те , що подобається. Було б цікаво і маленьким, і старшим.

Скільки різних можливостей! Мені здається, якщо приділяти більше уваги молоді, то у нашому селі побільшало б успішних людей. Ось тільки були б у мене ці гроші… І нехай ніхто б не згадав, хто і як організовував ці заходи, але через багато років зерна вдячності проросли б у серцях тих людей.

Звісно, це все мрії. Ніхто не дасть мені ці гроші просто так, і не виграю я їх у якісь лотереї, і не знайду, йдучи по дорозі. Але й жити без фантазії та вигадок дуже сумно. От якби мені той мільйон…

Владислава МЕШКО,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Київська область

переглядів: 330

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *