Якби я виграла мільйон

30.11.2020

Якби я виграла мільйон

Розпочнемо з того, що в сучасному світі, виграти мільйон – практично нереально. Але уявімо, що удача мені посміхнулась, і я маю ці гроші. Отож, на що ж витратити таку велику суму грошей?

Ідей, чесно кажучи, дуже багато. Починаючи від нової техніки, закінчуючи квартирою. Проте, давайте по порядку.

По-перше, я б купила білети на відпочинок в іншу країну для моїх батьків. Адже скільки всього вони в мене вклали! Завдяки їхній праці я маю все, чого потребую. В мене вкладено багато знань, завдяки чому я маю гарний рівень успішності і просто авторитет серед однолітків. Отож, перш за все – подарунок для батьків.

Гроші, які залишаться я поділю на дві частини.

Першу частину я вкладу в акцію або ж відкрию свій бізнес. Думаю, в майбутньому я подякую собі за цей вклад. Щодо ідей бізнесу – я би відкрила свою лінію високоякісного одягу або ж якусь затишну кав’ярню в центрі рідного міста.

Гроші з другої частини я пожертвую сім’ям важкохворих дітей та притулкам для тварин. Я вважаю, що не можна забувати про ці дві проблеми в сучасному світі. Тому завжди потрібно допомагати тим, хто цього реально потребує, адже це також чиєсь життя.

Якщо в мене залишиться достатньо грошей на подорож до Мілану, Парижу чи Нью Йорку на неділю моди – я навіть думати не буду, чи варто витрачати на це гроші, тому що я про це вже давно мрію.

Це все, звісно, просто бажання, але я буду робити все можливе для реалізації пунктів, які навела вище і вам також раджу розвиватись і йти до своїх цілей. Можливо, маленькими кроками, але в кінці бути впевненим, що це все не дарма 🙂

Катерина МЕЛЬНИК,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Вінницька область

переглядів: 47

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *