Якби я виграла мільйон

23.06.2020

Якби я виграла мільйон

Гроші… Це слово таке багатогранне, з одного боку вони приносять користь людям, а з іншого дуже їм шкодять, особливо з духовної сторони.

Хтось може заперечити цей факт, сказати, що у грошах немає нічого поганого, але це всього лиш ілюзія. Чому, якщо це так, у світі стільки голодних, безпритульних людей; дітей, які ніколи навіть не тримали цукерку у руці; хворих, яким необхідні або високооплачувана операція, або дорогі ліки; чому у деяких регіонах води немає ні води, ні світла ?! А хоча у світі багато людей, які мають значні статки ті заощадження, однак вони закривають очі на ці глобальні проблеми, все використовують для власного задоволення. Добре, що не всі такі, що є люди, яким не байдужа доля оточуючих.

Якби я виграла мільйон, то віддала би більшу частину людям, які дійсно цього потребують, а решту залишила б собі та своїй сім’ї, друзям. Адже мені було б приємно знати, що я комусь допомогла, що покращила життя бодай декількох людей. Треба старатися зробити  цей світ кращим, змінити страшні картини, про які я розповідала вище, на дивовижні портрети і пейзажі.

Карина КОДРЯНУ,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Херсонська область

переглядів: 33

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *