Як вирішувати проблему безпритульних тварин?

14.10.2020

Як вирішувати проблему безпритульних тварин?

У наш час нерідко можна побачити безпритульну тварину на вулицях міста.  Мені здається, що цю проблему треба терміново вирішувати. Тому що, доволі боляче дивитися на те, яка величезна  кількість безпритульних собак та котів знаходяться на вулиці.  Добре коли знаходяться люди, котрі забирають цих тварин до себе та мають можливість доглядати за ними, але ж не кожен зможе забрати до себе додому безпритульного песика чи котика. На жаль, більшість робить по-іншому, викидаючи цих тварин на вулицю.
Так, у багатьох країнах є законі про захист тварин, коли хазяїн  жорстоко поводиться з домашньою твариною, то  його можуть віднести до кримінальної або адміністративної відповідальності. В Україні подібний закон лише починає діяти. У багатьох країнах існують волонтери, завдяки котрим безпритульні тварини знаходять собі домівку, де згодом їх можуть забрати у нову сім’ю, у якій до них будуть ставитися з повагою та любов’ю. Але в Україні таких притулків катастрофічно не вистачає.
Дикі звірі зараз також знаходяться під загрозою. Хоч вони і звикли дбати самі про себе, все ж таки їм потрібна наша допомога. До Червоної книги занесена велика кількість тварин, що знаходяться під загрозою зникнення.  Про їх збереження також піклуються фахівці , будуючи зоопарки чи інші спеціальні заклади для догляду за ними.
Як би не було це прикро усвідомлювати, але більшість лісових тварин помирають через недбалість туристів. Лісові пожежі, сміття – це все наслідки людської діяльності.  Зрештою якщо ти не можеш допомогти , то будь твоя ласка не роби гірше!
Тож підводячи підсумок, хочу сказати що тварини потребують нашого захисту, уважного ставлення, відповідальності, обміркованих дій .  Зрештою, тварини не вміють розмовляти, аби висловлювати нам свои проблеми. Тож нам потрібно ставитися відповідально до того, щоб взяти додому песика або котика – чи не опиниться він згодом на вулиці?

Олена КЛЯВІНА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Донецька область

переглядів: 56

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *