Як вирішувати проблему безпритульних тварин?

13.08.2019

Як вирішувати проблему безпритульних тварин?

Ця проблема спільна для всіх країн світу. Але відмінність полягає в тому, що десь із нею борються, а десь – навіть не задумуються про це. До другого варіанту відноситься і наша Україна. І ось, після довгого часу міркувань, я пропоную 4 способи вирішення цього питання.

Перший найбанальніший та найпростіший. Гадаю, майже кожен бачив як у фільмах (найчастіше зарубіжних) хазяїни тварин чіпляють їм нашийника зі спеціальним брелоком. На якому вибито ім`я та адреса проживання домашнього улюбленця. Я вважаю, що так може зробити кожен. Звичайно, чи повернеться ваш чотирилапий друг, залежатиме більше від людей, які його знайдуть.

А от другий спосіб обов`язково використовують у Європі. У чому його суть? Вашому улюбленцю під шкіру вживлюють спеціальний чіп, який має особистий код, а також занесений у базу даних. І от ваша тваринка загубилася, і ви йдете у поліцію або у притулок для тварин. Далі показуєте “паспорт” вашого вихованця. Там є спеціальне місце де записаний код. Після пробивання ви побачите місцезнаходження маленького втікача. Усе вельми просто. (Але слід враховувати що така практика пошуку тварин на даний час поширена не у всіх країнах, так як чіп дуже маленький, і важко зробити його багатофункціональним)

Також у мене є ще одна пропозиція для нашої держави. Замість такої великої кількості не заселених, а то й взагалі недобудованих багатоповерхівок, можна створити декілька притулків для тварин. І працювати у них зможуть найрізноманітніші люди. А ті з нас, хто не зможе допомагати роботою, за бажанням жертвуватимуть кошти, їжу, усілякі речі і т.д. Іще було б чудово організувати спеціальну групу людей, які займатимуться виловом бродячих тварин.

До речі, я вважаю, що слід буде ввести спеціальний документ, у якому хазяїн даватиме згоду на піклування тварини. Адже дуже важливо щоб чотирилапий друг потрапив до рук гарної людини, та знайшов нову щасливу сім`ю.

Отож, ви почули мої думки. І я хотів би закликати вас почати діяти! Адже все це залежатиме лише від вас.

Володимир АБАКУМОВ,

випускник Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Київ

переглядів: 137

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *