Як вирішити проблему безпритульних тварин?

04.06.2020

Як вирішити проблему безпритульних тварин?

Все більш актуальною проблемою в Україні стає проблема безпритульних тварин.

Нині в країні відсутні правові рамки, які б мали змогу захищати права тварин. За їх відсутності люди й надалі продовжують поводитися зі своїми домашніми улюбленцями як з речами. Але іноді це виходить за всі межі. Наприклад, маленьких,новонароджених кошенят чи цуценят зав’язують у мішки чи пакети (у кращих випадках у коробці) і викидають у смітники. Але  були випадки, що навіть живими закопували в лісі.

У країнах з високим рівнем розвитку діють інакше. Наприклад, у деяких країнах за викидання тварин на вулицю виписують штраф до 25 тис. євро. Знайти господаря покинутої бідолахи не так вже й важко, адже домашнім улюбленцям надають індифікаційні номери.

Але зміни в законодавстві не найголовніше. Людям не слід забувати про те, що домашні бешкетники – не речі! В наш час звикли вважати, що покинути домашнього друга на вулиці – це майже благе діло: мовляв, я ж його не вбив. Але така думка помилкова. Звичайно буде краще, якщо за перші години перебування на вулиці  тварину знайдуть волонтери чи прості люди, які з радістю заберуть крихітку собі чи віднесуть в притулок. На жаль, удача не всім так посміхається і більшість випадків залишаються летальними. Адже не факт того, що без їжі, води і тепла покинуті на вулиці тварини проживуть більше кількох днів. Тож, слід  кожному починати з себе.

Дарина ШВЕЦЬ,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Київська область

переглядів: 160

Останні новини від OGO.ua


Кількість коментарів: 3
  1. Донечко,МОЛОДЕЦЬ!!!!!

  2. Підняте важливе питання! Потрібно кожному починати із себе і тоді безпритульних тварин буде менше.

  3. Все правильно, молодець!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *